Aktualności

Grudzień 2022r-SB Software Sp. z o.o. wynajmuje 700m2 w "Black Pearl"-Litwiniuk Property doradza Najemcy.

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. doradzała Najemcy w procesie wyboru powierzchni biurowej w Szczecinie. Firma SB Software Sp. z o.o. zostaje w „Black Pearl” i wynajęła ok. 700 m2 pow. biurowej klasy A w obiekcie Black Pearl przy al. Niepodległości 26 w Szczecinie.

Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy w biurowcu Black Pearl z uwagi na doskonałą lokalizację w samym centrum miasta. Jest to duży atut zarówno dla naszych pracowników jak i klientów.– powiedział Michał Głowacki Dyrektor Operacyjny Firmy SB Software

„Idea-Inwest jako główny cel stawia dobro Najemców, dlatego w krótkim czasie przeprowadzono negocjacje dotyczące przedłużenia umowy najmu aby zapewnić stabilizację i komfort pracy naszym klientom.”– powiedział Adam Poniewski Przedstawiciel firmy Idea- Inwest Sp. z o.o.

„Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji, siedziby firmy w Szczecinie naszego Klienta tj. Spółki SB Software Sp. z o.o., odpowiadaliśmy za negocjacje nowych warunków umowy najmu w dotychczasowej siedzibie Klienta tj. w inwestycji pn. „Black Pearl” do której również wprowadzaliśmy Klienta kilka lat temu. Dokonaliśmy również pełnej analizy rynku powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi Klienta. Klient ostatecznie wybrał jako swoją siedzibę na kolejne lata dotychczasową siedzibę tj. inwestycję „Black Pearl” po negocjacjach warunków najmu przez Litwiniuk Property.„ - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

artykuł prasowy w Focus in Business

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem