7R Logistic Kraków Kokotów – Brzegi Kraków

(2018/0153)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia parku : 13200.00m2
Minimalny moduł : 1000.00 m2
wyślijzapytanie
Park Logistyczny 7R Logistic Kraków Kokotów – Brzegi powstał na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Doskonała lokalizacja magazynu – w sąsiedztwie autostrady A4 oraz wschodniej części obwodnicy Krakowa – zapewnia szybkie i wygodne połączenie m.in. ze wszystkimi miastami południowej Polski czy międzynarodowym lotniskiem w Balicach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Centrum dysponuje około 17,2 tys. miejsc paletowych, 19 dokami przeładunkowymi z bramami o wymiarach 3m x 3m, 3 bramami umożliwiającymi wjazd na halę z poziomu terenu, systemem automatycznego oddymiania, przeciwpożarowymi hydrantami i system tryskaczowym oraz 24-godzinnym monitoringiem. Obiekt wentylowany jest wentylatorami dachowymi i ogrzewany promiennikami gazowymi. Zastosowano w nim szereg nowoczesnych rozwiązań. W bramach wjazdowych i dokach przeładunkowych umieszczono rampy samopoziomujące. Całe centrum oparte jest na innowacyjnym systemie do automatycznej identyfikacji towarów RFID z wykorzystaniem systemu STAR amerykańskiej firmy Mojix Inc. Dziś podkrakowski park logistyczny 7R liczy już w sumie pięć magazynów o łącznej powierzchni ponad 80 tys. mkw. Trwają także prace nad kolejnymi inwestycjami. Docelowo w Parku Logistycznym Kraków Kokotów – Brzegi stanie osiem magazynów ze 180 tys. m2 powierzchni pod wynajem. Będzie to największy park logistyczny w Małopolsce.
Usytuowanie parku logistycznego w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej daje szerokie możliwości rozwoju – pozwala zarówno na dostarczenie obiektów o przeznaczeniu magazynowym, jak i zaawansowanych technologicznie obiektów produkcyjnych.
Doskonała lokalizacja logistyczna, w pobliżu której znajdują się istotne trasy komunikacyjne, gwarantuje szybkie połączenia z Krakowem, Śląskiem i Rzeszowem oraz innymi miastami południowej Polski, a także z międzynarodowym lotniskiem w Balicach.
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
– powierzchnia użytkowa obiektu 13,2 tys. m2
– powierzchnia użytkowa magazynu 12,5 tys. m2
– ilość miejsc paletowych ok. 17 200
– wysokość składowania 10 m
– siatka słupów 12 x 24 m
– nośność posadzki 7 t/m2
– całkowita powierzchnia biurowo-socjalna ok. 700 m2