Business Garden PoznańPoznań, Marcelin, Marcelińska

(2013/0030)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia biurowa : 42426.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : 42426.00 m2
wyślijzapytanie

Business Garden Poznań, jeden z trzech parków biznesowych zrealizowanych pod marką Business Garden, to centrum biurowe klasy A z różnorodnymi udogodnieniami ulokowanymi w 9 budynkach o planowanej powierzchni 80 000 metrów kwadratowych. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich, obejmujący swoim zakresem budowę 4 budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu 42 000 metrów kwadratowych, ruszył w pierwszym kwartale 2013 roku.

Kompleks oferuje w pełni niezależne środowisko pracy oraz zapewnia różnorodne powierzchnie biurowe, zaplecze konferencyjne i związane z nim udogodnienia. Powstaną tu także strefy kontaktu i relaksu, w których ludzie pracujący w biurach będą mogli się swobodnie spotykać podczas przerw w pracy. Przykładem są tablice do gry w koszykówkę, czy plac do gry w boule w części ogrodowej kompleksu. Podobnie jak we wszystkich pozostałych inwestycjach Business Garden, projekt potwierdza naszą dbałość o jakość środowiska pracy. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne zgodne z wymogami certyfikacji LEED.

Lokalizacja Business Garden Poznań usytuowany będzie w sąsiedztwie ulic Bułgarskiej i Marcelińskiej. Optymalna lokalizacja na trasie z centrum do lotniska gwarantuje wygodny dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej.

Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
Minimalny okres najmu 5 lat
Dostępność od 2015r.
Całkowita powierzchnia biurowa (Etap I) 42 426m2
Liczba miejsc parkingowych 826
Minimalna powierzchnia biurowa 250m2
Podwieszane sufity tak
kontrola dostępu tak
czujniki dymu tak
ścianki działowe tak
Światłowód tak
otwierane okna tak
Podniesione podłogi Wykładziny tak
Klimatyzacja tak
BMS tak
24h ochrona tak