Business Garden Wrocław – Budynek FWrocław, Fabryczna, Legnicka

(2013/0034)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia biurowa : 10700.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : 489.00 m2
wyślijzapytanie
Budynek 1, wchodzący w skład kompleksu Business Garden Wrocław, oferuje najemcom 10.700 mkw powierzchni biurowej wykończonej zgodnie z najwyższymi standardami.
 
Business Garden Wrocław jest wznoszony w obrębie dzielnicy Fabryczna w otoczeniu ulic Legnickiej, Dąbrówki i Jaworskiej. Docelowo projekt składać się będzie z dziewięciu budynków biurowo-usługowych, które wraz z otaczającym, rozległym ogrodem zostaną zlokalizowane na działce o powierzchni siedmiu hektarów. Łączna powierzchnia najmu wyniesie 110.000 mkw.  W pierwszym, obecnie realizowanym etapie inwestycji powstają 3 budynki biurowe oraz pawilon restauracyjny zlokalizowany jest w centralnej części ogrodu. W kompleksie, oprócz biur, przewidziano również szereg funkcji wspierających, m.in. pralnia, bank, poczta, placówka medyczna, czy przedszkole. Przestrzeń pomiędzy budynkami zajmie starannie zaplanowany ogród, w którym powstaną strefy relaksu oraz pracy z dostępem do Wi-Fi. Atrakcyjność projektu podnosi obecność pawilonu restauracyjnego usytuowanego centralnie w rozległej części ogrodowej. Kluczowe rozwiązania w budynkach wrocławskiego kompleksu mają stworzyć komfortowe    przyjemne środowisko pracy dla najemców. Systemy oszczędzania wody i energii, kontrola środowiska wewnętrznego oraz starannie dobrane materiały budowlane spełniają założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z certyfikacją ekologiczną LEED. Wszystkie budynki pierwszego etapu posiadają certyfikat LEED na poziomie platynowym. Park biznesowy zlokalizowany jest w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów oraz bliskiej odległości od centrum Wrocławia. Developerem projektu jest Vastint.

 
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
Podwieszane sufity Czujniki dymu Kontrola dostępu Otwierane okna 24h ochrona Klimatyzacja BMS Zasilnie i okablowanie komputerowe Światłowód Podniesione podłogi tak