Nasze usługi

COVID-19 - dezynfekcja/ozonowanie biur, sklepów, magazynów, fitness klubów

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie dezynfekcji biura, siłowni, sklepu lub magazynu poprzez ozonowanie, lub zamgławianie ULV, na preferencyjnych warunkach.

Standardowy pakiet ochronny zawiera:

  1. Usługę dezynfekcji środkiem wirusobójczym strefy wejścia klasyczną metodą natryskową w tym podłogi, blaty stołów, włączniki światła, poręcze siedzeń, klamki i uchwyty w drzwiach i meblach znajdujących się w strefie wejścia.
  2. Usługę dezynfekcji całej powierzchni lokalu poprzez ozonowanie z certyfikatem potwierdzającym uzyskane parametry stężenia ozonu.
  3. W lokalach typu fitness, siłownia, magazyny można zastosować zamgławianie ULV z użyciem certyfikowanego środka biobójczego.

Ponadto oferujemy bezdotykowy system pomiaru temperatury ciała w postaci modułów montowanych na ścianie lub w postaci stojaka podłogowego, bramki pomiarowe temperatur o wydajności 15 – 20 osób/min., oraz termograficzny system kontroli gorączki mierzący temperatury wielu osób na raz, przeznaczony do wejść o dużym natężeniu ruchu.

Na Państwa życzenie możemy zaopatrywać Państwa lokale w środki dezynfekujące do rąk i powierzchni oraz środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, folie na buty).

Zakres i częstotliwość ww. usług zostanie dla Państwa dostosowany indywidualnie zależnie od potrzeb i pożądanych warunków bezpieczeństwa sanitarnego.

Niezależnie od ww. usługi jesteśmy gotowi świadczyć usługi sprzątania Państwa powierzchni w Szczecinie.

Obecnie pełen zakres ww. usług świadczymy w takich budynkach jak Oxygen, Posejdon, Brama Portowa II, Piastów Office Center czy Black Pearl.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Tel. 91 488 77 88, e-mail: office@litwiniuk-property.com

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem