Aktualności

czerwiec 2018r. - Nationale-Nederlanden nowym najemcą w biurowcu "Palacza Office Center" w Poznaniu.

W procesie wyboru powierzchni biurowej Najemcy,  doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. 

Firma Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. jest nowym Najemcą powierzchni biurowej ok. 280 m2 w biurowcu Palacza Office Center w Poznaniu.      

            Nowym Najemcą biurowca Palacza Office Center w Poznaniu jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. – spółka, która zajmuje się obsługą klientów Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie;  Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń oraz Nationale-Nederlanden Otwartego Funduszu Emerytalnego.

           "Nasz Klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego Klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność Pracownikom jak i Klientom firmy.
            Z naszych analiz wynika, iż w 2018 roku podaż powierzchni biurowych klasy A wynosi ok. 450 tys. m2, natomiast ilość pustostanów w Poznaniu, w porównaniu z 2017 rokiem, nadal systematycznie maleje. Średnie stawki czynszu najmu za powierzchnie biurowe klasy A w Poznaniu, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2017 roku i obecnie wynoszą ok. 13,00 - 15,00 Euro/m2. Poznań jest czwartym co do wielkości regionalnym rynkiem biurowym w Polsce, a prognozy dla rynku powierzchni biurowych w Poznaniu na przyszły rok, oceniamy pozytywnie. Prognozujemy, iż w 2019 roku poziom popytu na powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie, powinien się utrzymać na podobnym poziomie jak w obecnym roku" - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

           „Firma Duda Development, inwestor biurowca na Palacza, wchodzi w skład Duda Holding, grupy spółek zarządzanych przez rodzinę Duda: założycieli OPOKA TFI, jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku, oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Rodzinne korzenie firmy przekładają się na wartości, które widać w jej poczynaniach – zarówno domy i mieszkania, jak i kompleksy biurowe, takie jak Palacza Office Center, spółka tworzy z myślą o ludziach i ich realnych potrzebach.”  – powiedział Wojciech Duda, wiceprezes zarządu Duda Development, Przedstawiciel Inwestora Palacza Office Center.

O budynku

Projekt Palacza Office Center stworzony został z myślą o harmonijnym połączeniu dwóch cech, które stanowią priorytet dla każdej firmy dbającej jednocześnie o swoich pracowników i swój wizerunek: estetyki oraz funkcjonalności. Ten zaprojektowany z dbałością o detale, uwzględniający nowoczesne rozwiązania technologiczne biurowiec gwarantuje pracownikom firm, które przenoszą tutaj swoją siedzibę, codzienny komfort. Nowoczesny, elegancki wygląd budynku przypada do gustu zwłaszcza przedsiębiorstwom, którym zależy na stworzeniu i utrzymaniu prestiżowego wizerunku. Nadzwyczaj dogodne usytuowanie Palacza Office Center – na poznańskim Grunwaldzie, nieopodal ścisłego centrum miasta – ułatwi dojazdy zarówno zmotoryzowanym, jak i korzystającym z komunikacji miejskiej. Pozwoli także na szybki dojazd do dworców PKP i PKS oraz lotniska Ławica. 

 

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w e-biurowce.pl

artykuł prasowy w urbanity.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Oxygen

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel. +48 22 275 57 85 fax +48 22 275 56 00 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 tel. +48 91 488 76 74Oxygen 71-612 Szczecin ul. Malczewskiego 26
Poznań tel. +48 723 400 800 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem