Aktualności

Czerwiec 2023r.-EFL S.A. należacy do Credit Agricole, wynajął pow. biurową w „Business Garden Poznań”.

W wyborze lokalizacji Spółce doradzała firma Litwiniuk Property Sp. z o.o.  Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (EFL), będący częścią grupy  Credit Agricole, wynajął powierzchnię biurową ok. 450 m2 w budynku B1 w kompleksie biurowym pn. „Business Garden Poznań” w Poznaniu.

EFL to jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce, od początku istnienia jest jednym z liderów rynku. Od 2001 roku spółka jest częścią Grupy Crédit Agricole, która należy grona największych na świecie instytucji finansowych. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych.

„Jako grupa Credit Agricole mamy już doświadczenia jako najemcy kompleksów Business Garden. Jesteśmy ich użytkownikami zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie. Wybór Business Garden Poznań na siedzibę poznańskiego oddziału regionalnego EFL S.A. poprzedzony był dokładną analizą dostępnych powierzchni, a prowadzone z wynajmującym rozmowy pozwoliły wypracować rozwiązanie, w którym EFL S.A otrzymało nowoczesną, dopasowaną do swoich potrzeb powierzchnię.” - komentuje Agnieszka Zawiślak Leasing Manager w Biurze Nieruchomości Credit Agricole Bank Polska S.A.

"Cieszymy się, że niedługo będziemy mogli korzystać z atrakcyjnych i funkcjonalnych powierzchni biurowych Business Garden Poznań. Spośród wielu atutów tej lokalizacji wymienić należy jej pro środowiskowy charakter. W EFL społeczna odpowiedzialność biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem jego zrównoważonego rozwoju, jest ważnym elementem strategii firmy. Ważnym atutem nowego biura jest również jego możliwości dostosowania do koncepcji Activity Based Working, która daje wiele możliwości dla naszych pracowników miedzy innymi wpierając możliwość pacy zespołowej w zwinny sposób.” - powiedział Adam Szygenda Dyrektor Regionalny Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A.

„Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji dla Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni biurowych klasy A w Poznaniu, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje nieruchomości do wynajęcia zgodnie z wytycznymi Klienta .Klient ostatecznie wybrał jako swoją nową siedzibę w Poznaniu kompleks biurowy „Business Garden Poznań” przy ul Kolorowa 6/1. Z naszych analiz wynika, iż popyt na powierzchnie biurowe w Poznaniu utrzymuje się na stałym poziomie od minionego 2022 roku. Renegocjacje i nowe umowy są również na podobnym poziomie. Poznań należy do regionu bardzo stabilnego gospodarczo, a Najemcy nadal rozwijają się dynamicznie. Wskaźnik pustostanów powierzchni biurowych utrzymuje się stale na poziomie ok. 12% - powiedział Patryk Litwiniuk Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

artykuł prasowy w investmap.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem