Aktualności

Firma ShadowLine wynajęła 3.400 mkw. powierzchni hali w North-West Logistic Park - wrzesień 2015r.

Za umowę najmu była odpowiedzialna firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych Litwiniuk Property.

Firma ShadowLine wynajęła 3 400 mkw. powierzchni hali w North-West Logistic Park w Szczecinie.

W budowanej hali E firma ShadowLine rozpocznie produkcję i konfekcjonowanie produktów osłon słonecznych, takich jak : żaluzje poziome wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety materiałowe, żaluzje pionowe, żaluzje drewniane, plisy i panele. Firma ShadowLine posiada nowoczesne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie zaoferować najkrótszy termin dostawy wynoszący zaledwie 5 dni, utrzymując przy tym najwyższą jakość i niezawodne działanie.

Od 25 lat firma ShadowLine współpracuje z wieloma klientami Europy zachodniej z m.in. Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Danii i Holandii. I to ich zaufanie do marki ShadowLine sprawiło, że firma jest liderem wśród producentów wysokiej jakości produktów. Będzie to już szósta firma produkcyjna na terenie parku magazynowo-produkcyjnego, w którym ponad 50 procent powierzchni ma przeznaczenie związane z produkcją.

Cieszymy się, iż nasz Klient zdecydował się na wybór powierzchni hali klasy A, w parku logistycznym. Warunki stworzone w tego typu obiektach, sprzyjają i wspomagają procesy produkcyjne, magazynowe oraz handlowe naszych Klientów tj. firm polskich jak i międzynarodowych. Firmy na całym świecie lokują swoje magazyny oraz powierzchnie produkcyjne wyłącznie w tego typu obiektach, dlatego podaż powierzchni hal klasy A w miastach wojewódzkich w Polsce, będzie wciąż rosła. Firma doradcza Litwiniuk Property prowadzi najem/komercjalizację jak i sprzedaż biurowców, parków logistycznych oraz centr handlowych oraz zarządza w imieniu właścicieli powyższymi obiektami - powiedział Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property - Patryk Litwiniuk .

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Gazecie Wyborczej

artykuł prasowy w PropertyNews.pl

artykuł prasowy w TheCity

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem