Aktualności

Freshmarket w nowej lokalizacji - maj 2014r.

W procesie najmu i sprzedaży pośredniczyła firma doradcza Litwiniuk Property. Dział analiz i procesowania kredytów inwestycyjnych Litwiniuk Property zapewnił również pełną obsługę finansowo-kredytową Inwestorowi, w celu pozyskania najkorzystniejszego kredytu inwestycyjnego przy transakcji zakupu lokalu.

W I kwartale 2014r. Freshmarket otworzył jedną ze swoich nowych lokalizacji w Szczecinie. Powierzchnia lokalu wynosi ok. 240 m.kw.

Na przełomie II/III kwartału 2014r. lokal został sprzedany prywatnemu Inwestorowi. Cena proponowana sprzedaży wynosiła 2,6 mln zł brutto. Powierzchnia zlokalizowana jest przy ul. Bogusława X w Szczecinie, w luksusowej, odrestaurowanej kamienicy.

Dawny właściciel lokalu zajmowanego obecnie przez Freshmarket jest także właścicielem całej kamienicy. Nieruchomość (z wyłączeniem opisywanego lokalu) przeznaczono na sprzedaż. Kamienica jest w całości wynajęta na cele biurowe. Cena sprzedaży wynosi 17,5 mln zł netto. Litwiniuk Property posiada wyłączność na pośrednictwo w sprzedaży obiektu.

Właścicielem sieci Freshmarket jest Żabka Polska sp. z o.o. obecna na rynku od 1998 roku. Do spółki należy również największa sformatowana sieć sklepów typu convenience w Europie Środkowo-Wschodniej, funkcjonujących pod marką Żabka. Obecnie Spółka posiada ponad 500 sklepów z logo Freshmarket.

wybrane artykuły prasowe o nowym Najemcy oraz o transakcji sprzedaży lokalu:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w thecity.pl

artykuł prasowy w biura.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem