Galeria ZegrzyńskaWarszawa, Zegrzyńska

(2017/0005)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia handlowa : 2500.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : 1200.00 m2
wyślijzapytanie

Agent wiodący Inwestycji: firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Galeria Zegrzyńska zlokalizowana jest ok. 25 min. od centrum Warszawy. Planowane oddanie do użytku obiektu w II kw. 2018 roku
. Czynsz najmu powierzchni usługowych dostępny na zapytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą w celu wynajęcia wybranej powierzchni dla Państwa. Powierzchnia na I piętrze wynajęta przez ogólnopolską sieć fitness klubów "Zdrofit". Parter o łącznej powierzchni 1200m2 do wynajęcia.


Obiekt handlowy Galeria Zegrzyńska w Legionowie mieści się nieopodal centrum miasta, na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec.

Powierzchnia handlowa Galerii Zegrzyńskiej rozlokowana na dwóch kondygnacjach naziemnych i wynosi ponad 2200 m2 GLA. W budynku może znaleźć się nawet 20 lokali handlowych oraz punktów usługowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów zostanie oddany przestronny, bezpłatny parking zewnętrzny obejmujący ponad 50 miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi).

Budynek znajduje się bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej- głównej ulicy miasta charakteryzującej się znacznym natężeniem ruchu. Obiekt jest doskonale skomunikowany również ze względu na bliskie położenie dworca kolejowego PKP Legionowo oraz przystanków autobusowych. Nieopodal Galerii znajduje się także parking Park & Drive, który jest kolejnym źródłem potencjalnych klientów. Galeria Zegrzyńska posiada przede wszystkim duże zaplecze osiedli mieszkaniowych, w gęstej zabudowie wielorodzinnej. Naprzeciwko znajduje się supermarket spożywczy Biedronka, zaś w bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się inne kluczowe punkty takie jak: stacja benzynowa Shell czy znana restauracja Carska.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Galerii Zegrzyńskiej z drogą krajową nr 61, jest łatwo dostępna dla klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. Dodatkowo droga ta jest głównym szlakiem wyjazdowym mieszkańców Warszawy prowadzącym nad jezioro Zegrzyńskie oraz na Mazury. Dzięki temu Galeria Zegrzyńska jest doskonałym punktem komunikacyjno-komercyjnym.
Lokalizacja
Galeria zdjęć