Aktualności

kwiecień 2017r. - PANEK Spółka Akcyjna nowym Najemcą w Centrum Handlowym "TOP SHOPPING".

W transakcji doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o., która jest wyłączną firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację Centrum Handlowego pn. "TOP SHOPPING". Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Spółka Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.

Panek S.A. polski lider w branży wypożyczalnia samochodów, podpisał umowę najmu w Centrum Handlowym pn. "TOP SHOPPING".

Panek S.A. posiada ponad 1800 samochodów w ponad 20 klasach, ponad 60 punktów wynajmu, z czego 15 na lotniskach, pierwsze punkty wynajmu za granicą, ok. 30 000 Klientów rocznie. Panek S.A. to zwycięzca wielu prestiżowych plebiscytów, firma z tradycjami i wyłącznie polskim kapitałem. Obecna na rynku od 17 lat, zarządzana przez Prezesa Macieja Panek, wyróżnia się wysokimi standardami obsługi i indywidualnym podejściem do Klienta.

"To nasz pierwszy punkt w centrum handlowym, zdecydowaliśmy się na niego, ponieważ jesteśmy innowacyjni i lubimy czasem wyjść poza szablon. Większość firm wynajmujących samochody spotkamy wyłącznie na lotniskach, my mamy przedstawicielstwa we wszystkich portach lotniczych, także naturalnym było rozszerzenie sieci o punkt w środku miasta. Usługi PANEK S.A. to nie tylko wypożyczanie samochodów przyjezdnym, posiadamy bardzo rozwinięty dział pojazdów zastępczych z OC sprawcy i usługi Assistance. Dzięki lokalizacji w centrum handlowym będziemy mieli możliwość przybliżenia naszej oferty osobom, które wcześniej nie miały styczności z wypożyczalnią." -powiedziała Katarzyna Panek, Rzecznik PANEK S.A.

"Prowadzimy rozmowy z nowymi Najemcami, zainteresowanymi najmem ostatnich wolnych powierzchni w TOP SHOPPING. Są to firmy z branży meblowej i wykończenia wnętrz, które dotychczas przeważały w obiekcie, ale również jest bardzo duże zainteresowanie najmem firm z zupełnie nowych branż, których dotychczas w Galerii jeszcze nie było, takich jak sklepy spożywcze, fitness kluby, firmy medyczne i usługowe." - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

"Marka TOP SHOPPING, według przeprowadzonego badania wśród mieszkańców Szczecina i okolic jest w pełni rozpoznawalna. Galeria Meblowa TOP SHOPPING jest jedyną Galerią w Szczecinie i okolicach, gdzie każdy Najemca znajduje swojego Klienta i każdy Klient znajduje ciekawy produkt dla siebie." - powiedziała Magdalena Serkowska – Menedżer obiektu z firmy Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A., który jest Inwestorem i Właścicielem Centrum Handlowego TOP SHOPPING.

TOP SHOPPING oferujący ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia jest największą Galerią regionu znajdującą się w Szczecinie przy ulicy Hangarowej 13 o powierzchni handlowej 14.000m2 z ponad 40 sklepami. Obecnie w Galerii znajdują się najważniejsze marki meblowe i wyposażenia wnętrz takie jak m.in. Kler, ,Black Red White, Kettler,Meblik, Centrum Witeks , Ackermann, Bydgoskie Meble czy Ludwik Styl. Galeria TOP SHOPPING usytuowana jest przy jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnej Szczecina, co umożliwia łatwy dojazd z każdej części miasta. Klientom oddano do dyspozycji PARKING na ponad 320 miejsc.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Renews.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem