Aktualności

Kwiecień 2022r.-Litwiniuk Property doradza Spółce Mostostal Warszawa S.A. w wyborze biura w Poznaniu.

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. doradzała Najemcy w procesie wyboru powierzchni biurowej w Poznaniu. Spółka Mostostal Warszawa S.A. wynajęła powierzchnię biurową ok. 500 m2 w nowym biurowcu w Poznaniu pn. „Giant Office”.

Firma doradcza Litwiniuk Property jest Agentem Wiodącym odpowiedzialnym za najem/komercjalizację powierzchni w inwestycji pn. „Giant Office” przy ul Głogowskiej 151 w Poznaniu.

„Jesteśmy przekonani, że zmiana biura na Giant Office podkreśli silną pozycję firmy na poznańskim rynku budowlanym i da nam nowy impuls do dalszego działania.”– powiedział Marcin Sierpowski Dyrektor Obszaru Zachodniego Mostostal Warszawa S.A.

„Jest nam niezmiernie miło, że firma Mostostal zaufała nam i dołączyła do coraz większego grona najemców biurowca Giant Office. Wierzymy, że wraz ze zmianą miejsca firma będzie mogła jeszcze prężniej działać i rozwijać skrzydła na różnych biznesowych polach”– powiedział Piotr Chabzda specjalista ds. marketingu GIANT INVEST Sp. z o.o.

Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o. powiedział - "Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji, siedziby firmy w Poznaniu naszego Klienta tj. Spółki Mostostal Warszawa S.A., dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni biurowych klasy A w Poznaniu, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi Klienta. Odpowiadaliśmy również za renegocjacje umowy najmu w dotychczasowej siedzibie Klienta w Poznaniu tj. w biurowcu pn. „Malta Office Park” przy ul. Baraniaka 88 w Poznaniu. Klient ostatecznie wybrał jako swoją nową siedzibę w Poznaniu biurowiec „Giant Office” przy ul. Głogowskiej 151.
Biurowiec „Giant Office” klasy A+ oferuje jeden z najwyższych standardów powierzchni biurowych na lokalnym rynku w Poznaniu o czym świadczy m.in. certyfikat BREEAM na poziomie very good. Inwestycja oferuje m.in. szklane tarasy dostępne dla Najemców, interaktywny panel przy recepcji głównej, który pozwala gościom biurowca na połączenie wideo z wybranym Najemcą, 9 wind szybkobieżnych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, trzykomorowe szyby w elewacji zewnętrznej, które zapewniają doskonałą izolację.
Obecnie wielu Najemców po wizytacji biurowca, wybierają właśnie „Giant Office” jako nową siedzibę swojej firmy.
Z naszych analiz wynika, iż popyt na powierzchnie biurowe w Poznaniu utrzymuje się na stałym poziomie od minionego 2021 roku. Renegocjacje i nowe umowy mają są na podobnym poziomie jak. Poznań należy do regionu bardzo stabilnego gospodarczo, a Najemcy nadal rozwijają się dynamicznie. Wskaźnik pustostanów powierzchni biurowych utrzymuje się stale na poziomie ok. 12%."

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w projektinwestor.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem