Aktualności

Kwiecień 2023r. - Litwiniuk Property jako Agent Wyłączny kontynuuje wynajem inwestycji "Sky Garden".

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. jako Agent Wyłączny inwestycji pn. "Sky Garden" w Szczecinie o łącznej powierzchni 14.000 m2, kontynuuje najem/komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych w inwestycji. Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Projekt pn. „Sky Garden” osiemnastopiętrowy obiekt z powierzchnią komercyjną, handlowo – usługową na parterze, powierzchnią biurową klasy A na pierwszym piętrze i drugim piętrze o łącznej powierzchni ok. 2.400 m2 oraz 106 apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach, 110 miejscami parkingowymi w hali garażowej.

SKY GARDEN - podniebne ogrody, które wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sięgająca 72 metrów osiemnastopiętrowa inwestycja to  106 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od dwu do pięcio-pokojowych). Aż 92 apartamenty posiadają przestronne, pełne bujnej zieleni tarasy, o pow. do 70 metrów kwadratowych.

Budynek został zlokalizowany przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie, zapewniającym wytchnienie po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie SKY GARDEN znajduje się w samym centrum metropolii, dzięki czemu mieszkańcy mogą swobodnie korzystać ze wszystkich jej uroków.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2024r.

Adam Poniewski Przedstawiciel firmy Idea- Inwest Sp. z o.o. powiedział – „Budowa obiektu Sky Garden dobiega końca, jesteśmy na ostatnim etapie realizacji inwestycji. Ostatnie lata to trudny czas dla wszystkich, zarówno dla inwestorów, jak też dla klientów. Pandemia, wojna, inflacja wpłynęły na proces inwestycyjny, tym bardziej jesteśmy dumni, że udało się go doprowadzić do finału. Zmieniamy Szczecin w piękniejsze miasto, budynek Sky Garden będzie jedną z współczesnych wizytówek Szczecina.

Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o. powiedział - „Obecnie nadal popyt przerasta podaż powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie. Znaczna część naszego doradztwa na lokalnym rynku w Szczecinie, dotyczy renegocjacji lub negocjacji umów najmu na kolejne lata w dotychczasowej siedzibie Klienta. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na innych rynkach regionalnych jak w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy w Trójmieście, w powyższych miastach większość naszego doradztwa dotyczy negocjacji przy podpisaniu umów najmu w nowych lokalizacjach dla Klienta. Inwestycja „Sky Garden” w Szczecinie jest doskonałą odpowiedzią na obecnie ogromne zapotrzebowanie na powierzchni biurowe klasy A w Szczecinie zarówno firm międzynarodowych, ogólnopolskich jak i lokalnych, które obecnie poszukują nowej lokalizacji biura w Szczecinie.”

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

artykuł prasowy w urbanity.pl

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem