Aktualności

Listopad 2023r.-Nowy najemca w biurowcu "GIANT OFFICE" w Poznaniu-Przedszkole i żłobek Kids&Co.

Firma doradcza Litwiniuk Property jest Agentem Wiodącym odpowiedzialnym za najem/komercjalizację powierzchni w inwestycji pn. „Giant Office” przy ul Głogowskiej 151 w Poznaniu.

Przedszkole i żłobek Kids&Co  - nowy najemca w przestrzeni biurowca GIANT OFFICE.

Biurowiec Giant Office usytuowany przy ul. Głogowskiej 151 w Poznaniu zyskał nowego najemcę – renomowane przedszkole i żłobek Kids&Co. Placówka znajduje się na parterze budynku.

„Jesteśmy przekonani, że ta nowa inwestycja znacząco przyczyni się do atrakcyjności naszej nieruchomości oraz udogodnienia dla naszych obecnych i przyszłych Klientów. Jesteśmy pewni, że możliwość korzystania z usług Kids&Co. przyciągnie uwagę nowych najemców, szczególnie tych, dla których ważne jest zapewnienie swoim pracownikom wygodnych warunków pracy oraz opieki nad ich najmłodszymi członkami rodziny.”– powiedział Piotr Chabzda specjalista ds. marketingu GIANT INVEST Sp. z o.o.

Kids&Co. to cenione przedszkole i żłobek, które znane jest ze swojego zaangażowania w rozwijanie zdolności dzieci oraz zapewnianie im opieki na najwyższym poziomie. „Wierzymy, że ta inwestycja będzie nie tylko atutem dla pracowników naszego biurowca, ale także istotnym czynnikiem wpływającym na postrzeganie Giant Office jako miejsca przyjaznego dla rodzin, młodych ludzi, którzy poszukują przyjaznej przestrzeni do pracy” – dodaje Piotr Chabzda.

Więcej informacji: https://kids-co.pl/przedszkole/przedszkola-poznan

"Biurowiec „Giant Office” klasy A+ oferuje jeden z najwyższych standardów powierzchni biurowych na lokalnym rynku w Poznaniu o czym świadczy m.in. certyfikat BREEAM na poziomie very good. Inwestycja oferuje m.in. szklane tarasy dostępne dla Najemców, interaktywny panel przy recepcji głównej, który pozwala gościom biurowca na połączenie wideo z wybranym Najemcą, 9 wind szybkobieżnych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, trzykomorowe szyby w elewacji zewnętrznej, które zapewniają doskonałą izolację”. - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem