Aktualności

Litwiniuk Property otworzyło swoje nowe biuro w Poznaniu, w biurowcu pn."Andersia Business Centre" - luty 2016r.

Firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych Litwiniuk Property Sp. z o..o. otworzyła swoje nowe biuro w Poznaniu, w biurowcu pn. Andersia Business Centre przy Placu Andersa 7. Obecnie firma Litwiniuk Property posiada również swoje biura w Warszawie oraz w Szczecinie.

"Nieruchomości komercyjne w Poznaniu są dla nas bardzo ważnym i znaczącym rynkiem, na którym reprezentujemy naszych Klientów przy wyborze nowych lokalizacji biur, powierzchni magazynowych, produkcyjnych i handlowych. Poznań jest czwartym co do wielkości regionalnym rynkiem biurowym w Polsce, a ilość pustostanów systematycznie maleje i wynosi obecnie ok. 18%. Średnie stawki czynszu za powierzchnie biurowe klasy A w Poznaniu wynoszą ok. 12,5 - 15,0 Euro/m2. W budowie jest obecnie ok. 48 tys. m2 nowej powierzchni biurowej klasy A" - mówi Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property.

"Jedną z nowych inwestycji w Poznaniu, w samym centrum miasta, przy ul. Ogrodowej 19, w sąsiedztwie Centrum Handlowego, Sztuki i Biznesu Stary Browar, jest nowy budynek biurowo-usługowy klasy A, której Inwestorem jest Spółka Constructa Plus Sp. z o.o. sp.k. - firma doradcza Litwiniuk Property jest wyłączną firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację inwestycji" - dodaje Patryk Litwiniuk - Litwiniuk Property .

Firma doradcza Litwiniuk Property prowadzi najem/komercjalizację, zarządzanie (usługi Property i Facility management) oraz prowadzi sprzedaż obiektów biurowych klasy A, parków logistycznych, centrów handlowych na terenie całej Polski i za granicą.

Wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Biura.pl

artykuł prasowy w TheCity

artykuł prasowy w Rynekbiur.pl

artykuł prasowy w Propertynews.pl

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem