Aktualności

Luty 2023r.-Grupa Scanmed Najemcą biurowca "Nobel Tower" w Poznaniu - Litwiniuk Property doradza Najemcy.

Grupa Scanmed na początku kwietnia otworzyła nowe Centrum Medyczne w Poznaniu. W wyborze lokalizacji Spółce doradzała firma Litwiniuk Property Sp. z o.o. Ostatecznie dla nowej placówki wybrano powierzchnię w biurowcu „Nobel Tower” klasy A w Poznaniu.

Centrum Medyczne Scanmed przy ulicy Dąbrowskiego 77a w Poznaniu zapewnia dostęp do bezpłatnej opieki medycznej lekarza oraz pielęgniarki POZ,  opieki koordynowanej w POZ, która zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem, leczeniem i edukacją pacjenta na temat wybranych chorób z dziedziny kardiologii, diabetologii, endokrynologii i pulmonologii. "W szerokim wachlarzu specjalistycznej opieki medycznej nowopowstałego poznańskiego Centrum Medycznego", jak podkreśla Marzena Binek Dyrektor Centrów Medycznych Scanmed S.A., "znajdują się między innymi endokrynologia, ginekologia i położnictwo, okulistyka, pediatria, kardiologia i diagnostyka USG. W placówce można wykonać badania i szczepienia ochronne określone w kalendarzu szczepień, a także uzyskać porady lekarskie, teleporady, e-recepty, e-zwolnienia oraz skierowania na leczenie specjalistyczne, szpitalne i uzdrowiskowe. Otwarcie nowej placówki w Poznaniu to kolejne ważne wydarzenie dla Spółki w tym roku. Stawiamy na ciągły rozwój i jakość świadczonych usług.  Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej opieki medycznej" - powiedział Andrzej Podlipski Prezes Zarządu Grupy Scanmed.

"Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji dla Centrum Medycznego Scanmed dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni klasy A w Poznaniu, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje nieruchomości do wynajęcia zgodnie z wytycznymi Klienta - powiedział Patryk Litwiniuk Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o. Klient ostatecznie wybrał jako swoją nową siedzibę centrum medycznego w Poznaniu biurowiec „Nobel Tower przy ul. J. H. Dąbrowskiego 77a.

Z naszych analiz wynika, iż popyt na powierzchnie usługowe oraz biurowe w Poznaniu utrzymuje się na stałym poziomie od minionego 2022 roku. Renegocjacje i nowe umowy mają są na podobnym poziomie. Poznań należy do regionu bardzo stabilnego gospodarczo, a Najemcy nadal rozwijają się dynamicznie. Wskaźnik pustostanów powierzchni biurowych utrzymuje się stale na poziomie ok. 12%" dodał Patryk Litwiniuk.

Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. Scanmed od lat zapewnia pacjentom opiekę medyczną w całej Polsce i nieustannie rozwija wachlarz oferowanych świadczeń. Działalność Grupy obejmuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz leczenie szpitalne w blisko 40 lokalizacjach w całej Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do szerokiego zakresu metod leczenia i sprzętu medycznego oraz opiekę wykwalifikowanych specjalistów.

Piotr Okulicz Kozaryn - Prezes Zarządu Spółki CZT – Nobel Tower powiedział: "Jesteśmy zadowoleni, że firma SCANMED SA wybrała Nobel Tower na miejsce swojego nowego Centrum Medycznego i dołączyła do coraz szerszego grona placówek medycznych w naszym obiekcie.

Jesteśmy także przekonani, że wybór lokalizacji w dynamicznie rozwijającej się poznańskiej dzielnicy Jeżyce, przyniesie firmie Scanmed wymierne efekty.

Nobel Tower od lat wspiera firmy z branży medycznej zapewniając przestrzeń dedykowaną tym specjalistycznym podmiotom gospodarczym oraz oferując możliwości współpracy pomiędzy istniejącymi placówkami.

Warto tutaj podkreślić, że od samego początku naszej działalności stawiamy w Nobel Tower na ścisłą współpracę pomiędzy naszymi Najemcami. Nie opuszczając obiektu podejmują biznesową kooperację z najlepszymi specjalistami z wielu branż: IT, księgowości, szeroko pojętego marketingu, ekologicznej, rekrutacyjnej, branży inżynieryjno-wdrożeniowej i wielu innych.

Naszym celem nadrzędnym jest zagwarantowanie maksymalnego komfortu pracy oferując w obiekcie szereg usług, które nie odrywają pracowników od ich działań. Wymienić tutaj można bezpieczny parking w centrum miasta, a dla miłośników dwóch kółek – rowerownię z prysznicami,  szeroką ofertę gastronomiczną w naszej restauracji, Centrum Konferencyjne organizujące ciekawe eventy, możliwość spotkań i relaksu w zielonej strefie chill w naszym parku -  jedynym prywatnym parku w centrum Poznania.

Niezaprzeczalnym atutem jest również możliwość wykonania szeregu badań w naszych placówkach medycznych w obiekcie. Centrum Medyczne Nobel Tower stało się prestiżowym i rozpoznawalnym miejscem na mapie Poznania."

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

artykuł prasowy w investmap.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem