Aktualności

Maj 2023r.-Litwiniuk Property doradza na terenie całej Polski i Europy przy najmie biur i hal klasy A.

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. doradza na terenie całej Polski i Europy przy najmie powierzchni biurowych, magazynowych i produkcyjnych.

Poniżej link do artykułu:

artykuł w FORBES RUMUNIA

Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property powiedział: "Nasza firma doradza przy wyborze powierzchni komercyjnych na terenie całej Polski jak i między innymi w Rumunii, na Wegrzech, Czechach jak i na terenie całej Europy. W ostatnim czasie doradzaliśmy m.in. Spółce Kuchinox – producentowi armatury, przy wyborze nowej powierzchni produkcyjnej i biurowej w Rumunii.  Ostatecznie Klient wynajął w Rumunii ok. 4.000 m2 powierzchni hali produkcyjnej klasy A wraz z powierzchnią biurową w parku logistycznym pn. „CTPark Timisoara Ghiroda”.

Bardzo się cieszymy, iż między innymi magazyn „Forbes Rumunia” napisał o naszym doradztwie, iż firma Litwiniuk Property doradza przy wyborze nowych powierzchni produkcyjnych, magazynowych i biurowych w Rumunii.

Rumunia jest postrzegana jako atrakcyjny kierunek dla międzynarodowych firm ze względu na swoje położenie i powiązanie z Europą Środkowo-Wschodnią i Bliskim Wschodem, a także pod względem jakości inwestycji klasy, dostępności pracowników oraz poziomu wynagrodzenia. Popyt na powierzchnie przemysłowe i logistyczne w Rumunii osiągnął w IV kwartale 2022 roku rekordowy poziom około 400.000 m2, to stanowi prawie 50% popytu za cały 2022 rok. Czynniki napędzające taki rekordowy popyt to stały rozwój firm z branży e-commerce, firm dystrybucyjnych, motoryzacyjnych oraz produkcyjne.”

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Forbes Rumunia

artykuł prasowy w propertynews.pl

artykuł prasowy w omni channel news

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w focus on business

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem