Aktualności

marzec 2020r.-Litwiniuk Property doradza przy zakupie biura w najwyższym obiekcie biznesowym "Hanza Tower".

W procesie wyboru powierzchni biurowej Kupującemu, doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Kancelaria prawna kupiła powierzchnię biurową w najwyższym obiekcie biznesowym w Szczecinie - Hanza Tower. Inwestorem obiektu jest J. W. Construction Holding S. A. 

Kancelaria prawna, która kupiła powierzchnię biurową w Hanza Tower, zajmuje znaczące miejsce w rankingach najlepszych polskich firm prawnych. Na opinie ekspertów kancelarii powołują się liczne media w Polsce (TVN CNBC, TV Biznes, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna i inne).

„Naszą ambicją jest by luksusowy budynek Hanza Tower, spełniający europejskie standardy jakości, kojarzony był z najwyższym standardem powierzchni biurowych, stwarzających doskonałe warunki do pracy i rozwoju biznesu. W budynku Hanza Tower będzie największe w regionie, zajmujące 3 tys. m kw. Centrum Kongresowe oraz biura o metrażach od 106 do 816 m kw., a także sale konferencyjne. Szczecin konsekwentnie buduje swoją pozycję na polskiej mapie nowoczesnych usług, co również dostrzegają inwestorzy. Obecność jednej z najlepszych kancelarii prawnych w naszej prestiżowej inwestycji ogromnie nas cieszy.” - mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. 

            „Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji, siedziby firmy w Szczecinie naszego Klienta, jako firma doradcza dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie. Klient ostatecznie wybrał jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Szczecnie. Z naszych analiz wynika, iż w 2020 roku ilość pustostanów powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie, w porównaniu z 2019 rokiem, nadal systematycznie maleje i obecnie wynosi zaledwie ok. 5%, dla porównania w roku 2019 r. wynosił ok. 9%. Szczecin (ok.5%) i Trójmiasto (ok.4,5%) to miasta o najniższym obecnie współczynniku pustostanów powierzchni biurowy w Polsce. Dla porównania w Łodzi wyniósł ok. 12%, w Poznaniu ok. 11%, w Warszawie ok. 8,5%, a w pozostałych miastach regionalnych współczynnik pustostanów wynosi ok. 9%” - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

HANZA TOWER to jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 46. To nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie udogodnienia, m.in. strefę SPA z basenem, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, oraz pralnię samoobsługową. Obiekt o wysokości 104 m będzie posiadał łącznie 30 kondygnacji, w tym 21 mieszkalnych, 4 mieszkalno-biurowe i 2 handlowo-usługowe oraz 3 kondygnacje  garażowe podziemne dla 403 samochodów i 120 rowerów. Powierzchnia biurowa, usługowa i SPA zajmie łącznie 10 tys. m kw.

W strefie usługowo-handlowej przewidziano restaurację, kawiarnie, a także renomowane sklepy i butiki. Na ostatniej 27 kondygnacji powstanie taras widokowy o powierzchni 200 m kw. z widokiem na panoramę miasta, Jezioro Dąbie i Zalew Szczeciński.

J. W. Construction Holding S. A. jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 26-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firma wybudowała ponad 30 tys. mieszkań i 350 domów jednorodzinnych w Warszawie, Gdyni, Szczecinie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, a także za granicą. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Conference Resort&SPA, Hotelu Dana w Szczecinie i aparthotelu Varsovia Apartamenty Jerozolimskie oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w gazecie Gazeta Wyborcza

artykuł prasowy w gazecie Kurier Szczeciński

artykuł prasowy w ReddPlatform

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Oxygen

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel. +48 22 275 57 85 fax +48 22 275 56 00 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 tel. +48 91 488 76 74Oxygen 71-612 Szczecin ul. Malczewskiego 26
Poznań tel. +48 723 400 800 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem