Aktualności

Nasza Firma na XXIV Kongresie - czerwiec 2007r.

Kolejny XXIV Kongres Sieci WGN odbył się na Zamku w Książu od 1 do 3 czerwca 2007 roku.

Spotkanie rozpoczęło się w Dzień Dziecka o godz. 20,00 powitalnym grillem na tarasie Restauracji Książęcej. Uczestnicy Kongresu kolejny raz pokazali, że potrafią od samego początku twórczo się integrować

W sobotę oficjalnie powitał uczestników Prezes WGN Leszek Michniak. Od rana rozpoczęły się interesujące spotkania. Jako pierwszy wystąpił Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości Jacek Kolibski. Ten wieloletni przyjaciel Koncernu WGN , będąc Prezesem Krakinwest, zapoznał zebranych z podstawami profesjonalnego doradztwa przy transakcjach kupna-sprzedaży terenów mieszkaniowych.

Następnie Trener umiejętności medialnych, prezentacyjnych i interpersonalnych Sylwia Majewska uczyła kreowania pozytywnego wizerunku Pośrednika WGN. Jej Personality Trening Studio pomogło kongresowiczom zagłębić tajniki programowania się na sukces, z bardzo interesującym przedstawieniem problemów postawy wobec samego siebie, a relacjami z klientami Biura Obrotu Nieruchomościami.

Po obiedzie w Restauracji Książęcej Radca Prawny Paweł Konwiński omówił, w zrozumiały sposób, nowe zasady opodatkowania obrotu nieruchomości: podatek dochodowy od osób fizycznych, od czynności cywilnoprawnych, od spadków i darowizn i VAT.

Potem Radca Prawny WGN Aleksandra Jurak przybliżyła uczestnikom zasady nabywania nieruchomości w Polsce przez cudzoziemców. Podczas sesji 100 pytań do Prawnika w zakresie pracy w Biurze obrotu nieruchomości nie padło ich aż tyle, ale 21 pytań z różnych obszarów naszej pracy naliczyłem. Wieczorem uczestniczyliśmy w uroczystej kolacji w Sali Krzywej Zamku Książ. Tam też odbyła się Gala wręczenia Brokerów i wyróżnień WGN 2006. Brokera 2006 odebrał Zbigniew Morawiec dla Biura WGN Wałbrzych, a wyróżnienia otrzymali Adam Bilski, Sławomir Szczęk i Rafał Jóskowski. Świętowanie przy akompaniamencie DJ trwało prawie do 3 rano.

Niedzielny panel rozpoczęliśmy w Sali Krzywej, gdzie odbył się talk show „Najlepsi z najlepszych”. Jako prowadzącemu : W trudnej mnie tam Prezes Michniak roli postawił,bym się w Sali Krzywej nad najlepszymi pastwił, i przeprowadził ostrą wiwisekcję przed Wami, zadręczając wciąż naszych liderów pytaniami.

Najlepsi szczerze opowiadali w jakiej dziedzinie czują się specjalistami, odsłonili tajemnice swoich porażek, opisywali transakcję, która sprawiła im najwięcej radości, opowiadali o swoich żonach i znakach zodiaku. Potem Sławomir Szczęk przedstawił procedury obsługi klienta oraz obieg dokumentów w biurze pośrednictwa na podstawie praktyki, którą stosuje w biurach WGN prowadzonych przez niego w trzech mazurskich miejscowościach.

Wreszcie Panowie Holger Thiel, Detlef Kling i Markus Kaklewski z firmy EURA Nexus GMBH z Niemiec przedstawili wstępną propozycje współpracy z czołowymi niemieckimi portalami internetowymi, co pozwoli zwielokrotnić obrót WGN. Byliśmy też świadkami ceremonii podpisanie Listu Intencyjnego między obiema firmami.

Następnie Prezes Leszek Michniak przedstawił podstawy zawierania kontraktów z deweloperami oraz gamę narzędzi i możliwości skutecznego marketingu w działaniach WGN, a następnie podsumował i oficjalnie zamknął XXIV Kongres WGN.

Po obiedzie w Restauracji Książęcej uczestnicy Kongresu zwiedzali z przewodnikiem Zamek Książ wraz z jego interesującymi podziemiami.

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem