Aktualności

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.Najemcą w "Olivia Business Centre"w Gdańsku-marzec 2016r.

W procesie wyboru powierzchni biurowej Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. jest nowym Najemcą powierzchni biurowej ok. 320 m2 w biurowcu Olivia Four w Olivia Business Centre w Gdańsku. W procesie wyboru powierzchni biurowej Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Nowym Najemcą biurowca Olivia Four w kompleksie Olivia Business Centre w Gdańsku jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. – spółka, która zajmuje się obsługą klientów NN Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie NN. Spółka jest częścią NN Group N.V., spółki notowanej na giełdzie w Amsterdamie, która powstała w wyniku długofalowej strategii oddzielania części Grupy NN związanej z ubezpieczeniami od części biznesu związanej z bankami.

"Nasz Klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego Klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność Pracownikom jak i Klientom firmy" – powiedział Patryk Litwiniuk, Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

„Bardzo cieszymy się z tego, że spółka Nationale-Nederlanden dołączyła do grona Rezydentów Olivia Business Centre. Obecność w naszym centrum tak rozpoznawalnej marki to duże wyróżnienie i motywacja do jeszcze większej dbałości o ofertę, łącznie z szeregiem dodatkowych usług i udogodnień, które charakteryzują nasze centrum biurowe. Nationale-Nederlanden to kolejna po Allianz czy Generali firma z branży finansowo-ubezpieczeniowej, która jest członkiem społeczności Olivia Business Centre” – powiedział Maciej Kotarski, Dyrektor Wynajmu w Olivia Business Centre.

Za aranżację wynajętej powierzchni odpowiedzialne jest biuro projektowe Olivia Business Centre. Z okien biura Nationale-Nederlanden na 8. piętrze budynku Olivia Four roztacza się widok na zabytkową część gdańskiej dzielnicy Oliwa, wraz z katedrą, oraz wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

O budynku Olivia Four:

Olivia Four to 11-piętrowy budynek biurowy klasy A, stanowiący czwarty etap inwestycji Olivia Business Centre. Jego charakterystyczna biało-szklana bryła mieści ponad 14,7 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Jest to jeden z najbardziej ekologicznych budynków biurowych w Trójmieście i Polsce, co potwierdzają m.in. uzyskany międzynarodowy certyfikat BREEAM Excellent oraz wyróżnienie „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny” w konkursie PLGBC Green Building Award 2015. Od czasu oddania Olivia Four do użytku w marcu 2014 r. swoje siedziby założyły w nim firmy takie jak: Acxiom, Allianz, Alnet Systems, Atos, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Moore Stephens, Omida, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W 2015 r. w tym budynku rozpoczął działalność coworking O4, oferujący członkostwo z różnymi opcjami biurowymi – od biurka do prywatnego biura o powierzchni już od 16 mkw. – oraz nowoczesną przestrzeń konferencyjną. Dzisiaj działa tam ponad 50 firm. W Olivia Four mieści się także kantyna Five. Jest to pierwszy w Trójmieście lokal tej sieci.

O Olivia Business Centre:

Olivia Business Centre w Gdańsku to najnowocześniejszy i największy projekt biurowy w Polsce. Docelowa wielkość centrum to 170 000 mkw. Swoje biura otworzyły tu takie firmy jak Allianz, Alior Bank, Amazon, Atos, Bayer, Energa, Epam, Generali, Noble Bank, PKO Bank Polski, PwC, Sii czy ThyssenKrupp. Centrum rozbudowuje się systematycznie od 2010 r. w tempie jednego budynku rocznie. Ukończone budynki: Olivia Gate, Point, Tower, Four i Six otaczają wewnętrzne patio z zielenią i małą architekturą. Olivia Business Centre to jednak znacznie więcej niż budynki. Regularnie odbywają się tutaj wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Do dyspozycji najemców pozostają m.in. 3 centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, 3 restauracje, kawiarnia Starbucks, przedszkole i żłobek, 4 banki, nowoczesne gimnazjum, salon piękności, notariusz oraz punkt ładowania samochodów elektrycznych. Centrum posiada ponad 1600 miejsc parkingowych, ponad 200 stojaków rowerowych oraz 5 szatni z prysznicami. W kwietniu 2016 roku otwarty został dwupiętrowy, całodobowy klub fitness CityFit.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w The City

artykuł prasowy w e-biurowce.pl

artykuł prasowy w outsourcing portal

artykuł prasowy w Rynek Biur.pl

artykuł prasowy w prnews.pl

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem