Aktualności

Nowi Najemcy wynajęli łącznie 1.000 m.kw. pow. biurowej w Piastów Office Center - sierpień 2014r.

W transakcji Inwestora reprezentowała firma doradcza Litwiniuk Property, która jest również Zarządcą inwestycji Piastów Office Center.

Macrobond Financial, Consileon Polska, BTC Sp. z o.o. oraz Socomec Polska Sp. z o.o. zostały nowymi Najemcami kompleksu biurowego Piastów Office Center w Szczecinie.

Macrobond podpisał umowę najmu na pow. biurową w budynku A. Macrobond Financial specjalizuje się w tworzeniu narzędzi analitycznych dla inwestorów instytucjonalnych. Firma istnieje od 2008 roku i (oprócz Szczecina) posiada biura w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu i Malmo. Wśród jej klientów znajdują się takie instytucje jak BNP Paribas, Nordea, Deutsche Bank czy Rabobank.

Consileon Polska podpisał umowę najmu na pow. biurową w budynku B. Firma Consileon Polska istnieje od 2005 roku, należy do niemieckiej grupy Consileon, zajmuje się konsultingiem IT i tworzy oprogramowanie dedykowane. Jako powód przeprowadzki do Piastów Office Center szefowie spółki wymieniają komfort pracy, a przede wszystkim fakt, że dzięki temu firma spełnia podwyższone wymagania związane z polityką bezpieczeństwa, narzucaną przez wielu globalnych klientów.

Firma BTC Sp. z o.o. podpisała umowę najmu na powierzchnię biurową w Piastów Office Center w budynku B w Szczecinie. BTC Sp. z o.o. oferuje innowacyjne rozwiązania informatyczne zapewniające Klientom bezpieczne prowadzenie biznesu, pełen zakres oprogramowania do zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Socomec Polska Sp. z o.o. podpisała umowę najmu na powierzchnię biurową w budynku B w Piastów Office Center w Szczecinie. Firma Socomec powstała w roku 1922, a obecnie jest grupą przedsiębiorstw zatrudniającą 3100 osób. Kluczową działalnością firmy jest zapewnianie dostępności, nadzorowanie i bezpieczeństwo sieci elektrycznych niskiego napięcia, a także realizacja prac zmierzających do podniesienia sprawności energetycznej u klientów.

Piastów Office Center to kompleks składający się z trzech biurowców klasy A+ o łącznej powierzchni 21.000 mkw, który spełnia wymagania certyfikatu BREEAM.

Szczecin jeszcze do niedawna, był miastem, w którym nie było dostępnych nowoczesnych powierzchni biurowych klasy A. Z naszych analiza wynika, iż obecnie już na podstawie oddanych do użytku takich inwestycji biurowych jak: Piastów Office Center, Brama Portowa, Lastadia Office, Oxygen, Maris, Baltic Business Park nadal zostanie utrzymany duży popyt na powierzchnie biurowe klasy A. W najbliższych latach planowane są kolejne inwestycje biurowe klasy A w Szczecinie i z pewnością przy tak niewielkiej podaży biur najwyższej klasy, nowe inwestycje zostaną również skomercjalizowane - uważa Patryk Litwiniuk, przedstawiciel firmy doradczej Litwiniuk Property, która zarządza Piastów Office Center.

wybrane artykuły prasowe o nowym Najemcy:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w propertynews.pl

artykuł prasowy w Thecity

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem