Obiekt - wynajemSzczecin

(LIT-BW-32086)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Powierzchnia: 135.00 m2
0 EUR/m-c
1 183  EUR 1 287  USD 1 015  GBP

Obiekt biurowy wynajęty za pośrednictwem firmy doradczej Litwiniuk Property. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą powierzchni biurowych na naszym portalu: http://www.litwiniuk-property.com/powierzchnie-biurowe

Nowoczesny dwukondygnacyjny obiekt biurowy (planowany termin oddania kwiecień 2014 r) zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum Szczecina, zaprojektowany zgodnie z panującymi standardami, o ciekawej architekturze oraz rozmieszczeniu pomieszczeń. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Oferuje możliwość najmu powierzchni biurowej około 135m2 mieszczącą się na pierwszym piętrze. Zaprojektowaną w formie otwartej przestrzeni umożliwiającą dowolną aranżację. Przyszyły najemca posiada dostęp do własnego węzła sanitarnego, kuchni oraz za dodatkową opłatą możliwość najmu niewielkiej powierzchni magazynowej mieszczącej się na parterze obiektu. Dodatkowym atutem jest możliwość najmu na godziny w pełni wyposażonej sali konferencyjno-szkoleniowej o całkowitej powierzchni 63m2. Reprezentacyjna recepcja mieszcząca się na parterze obiektu pozostaje również do dyspozycji przyszłego najemcy, oferuje pomoc przy przyjmowaniu interesantów, obsłudze korespondencji i przesyłek kurierskich oraz przy przejmowaniu połączeń podczas nieobecności przedstawicieli firmy.

Obiekt posiada dwa strzeżone niezależne wjazdy od ulicy Białowieskiej, zapewniające swobodę przejazdu. Parking naziemny zaprojektowany aby w pełni wykorzystać potencjał gruntu, dzięki czemu współczynnik miejsc parkingowych wynosi 15:1. Całodobowa ochrona obiektu, system monitoringu oraz kontrola dostępu za pomocą kart magnetycznych, możliwość tworzenia bezpiecznych stref zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pracownikom. Do ogrzewania i klimatyzacji zastosowano nowoczesny i bardzo oszczędny system GHP.

Dodatkowo płatne zaliczkowo, media według zużycia za m2. Rozliczenie odbywa się co kwartał. Specyfikacja Techniczna: biura wyposażone w okablowanie strukturalne oraz sieć bezprzewodową, przestrzeń fizyczna lub wirtualna w serwerowni, dostarczenie usługi telefonii IP, bezpieczny dostęp do Internetu, wysoce wydajna klimatyzacja pomieszczeń, chłodzenie serwerowni, czujniki dymu.

Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
Rodzaj budynku biurowiec
Rodzaj obiektu biurowiec
Stan lokalu do wprowadzenia
Rok budowy 2014
Ogrzewanie gazowe GHP
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Kraty tak