Poleczki Business ParkWarszawa, Mokotów, Poleczki

(2013/0213)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia biurowa : 150000.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : 86140.00 m2
wyślijzapytanie
Poleczki Business Park to największa z obecnie realizowanych w Polsce inwestycji biurowych, o łącznej powierzchni 150 000 mkw. Składa się na nią kompleks niskich nowoczesnych budynków o różnorodnym przeznaczeniu, zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najemcom wielofunkcyjne rozwiązanie w obrębie jednego kompleksu, obejmujące powierzchnie biurowe, handlowe, wystawiennicze, usługowe i logistyczne, a jednocześnie oferując wszelkie istotne dla biznesu udogodnienia.

Elewacje budynków kompleksu biurowego są nowoczesne i indywidualnie rozwiązane oraz zaprojektowane w taki sposób, aby ich wygląd różnił się, dzięki akcentom kolorystycznym i użyciu zróżnicowanych materiałów na poszczególnych etapach. Najemcy mogą liczyć na wysoki standard wykończenia, dbałość o szczegóły, duże uchylne okna oraz na fachową i indywidualną możliwość aranżacji wnętrz. Budynki mają do zaoferowania od 2 100 do 3 000 m kw. powierzchni biurowej na jednym piętrze. W trosce o wygodę najemców, jak i celem ciągłego podnoszenia jakości oferowanych usług, drugi etap Poleczki Business Park został certyfikowany w systemie LEED CS Gold. Certyfikat ten jest przyznawany inwestycjom spełniającym najwyższe standardy techniczne, które jednocześnie są przyjazne środowisku. Lokalizacja: Lokalizacja kompleksu jest jednym z jego największych atutów. Park znajduje się na południowych obrzeżach Mokotowa, na ul. Poleczki, w miejscu o dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej, blisko głównych dróg i Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Lokalizacja ta zapewnia wygodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic i punktów strategicznych stolicy. Ulica Poleczki została zmodernizowana i połączona z lotniskiem za pomocą nowego wiaduktu.

Udogodnienia: Dla wygody swoich najemców Poleczki Business Park udostępniło indywidualną linię autobusową dowożącą bezpłatnie pracowników biznes parku na trasie pomiędzy Poleczki Business Park a stacją "Metro Imielin"oraz druga "zielona" linia autobusowa dowożącą bezpłatnie pracowników naszego biznes parku na trasie pomiędzy Poleczki Business Park a Lotniskiem Chopina.
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
Pomieszczenia w pełni klimatyzowane Wysokość pomieszczeń 3 m Elastyczna aranżacja wnętrz Sufity podwieszane Grzejniki Max. obciążenie podłogi