Aktualności

sierpień 2016r. - Huuuge Games oraz BWG Ebit nowymi Najemcami pow. 900m2 w "Storrady Park Offices".

W procesie wyboru powierzchni biurowej w Szczecinie, Najemcom doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Huuuge Games Sp. z o.o. podpisała umowę najmu na powierzchnię biurową ok. 800m2 oraz BWG Ebit Sp. z o.o. na powierzchnię biurową ok. 100m2 w kompleksie biurowym Storrady Park Offices w Szczecinie, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 10.000 m2.

„Huuuge Games jest wiodącym developerem i wydawcą gier na urządzenia mobilne. Na rynku istniejemy od 2002 roku. Nasza firma stale bardzo prężnie się rozwija. Aktualnie zespół składa się z ponad 100 pracowników i współpracowników, a w planach mamy zatrudnienie kolejnych 30. Bardzo zależy nam na tym, aby stworzyć warunki, w których pracownicy będą się czuli naprawdę komfortowo. Wygoda i funkcjonalność to najważniejsze słowa, które mogą opisać nasze nowe biuro. I chyba nam się to udało.” - powiedział Sebastian Szczygieł - Prezes Zarządu Huuuge Games.

BWG Ebit jest firmą budowlaną, działającą w systemie generalnego wykonawstwa. Realizuje inwestycje od projektu po oddanie ich pod klucz. Firma działa od 15 lat, w tym czasie realizowała projekty w Polsce i w Niemczech.

"Proces wyboru nowej lokalizacji biura w Szczecinie, prowadzony przez Litwiniuk Property dla naszych Klientów, był długim i zaawansowanym procesem, który wymagał m.in. szczegółowej analizy łącznych kosztów najmu powierzchni w biurowcach klasy A, wraz ze spełnieniem wymagań Klientów dot. zarówno efektownej jak i zaawansowanej aranżacji biura. Ostatecznie Klienci podjęli decyzję o wyborze kompleksu biurowego pn. Storrady Park Offices w Szczecinie, między innymi ze względu na spełnienie wymogów dot. standardu wykończenia powierzchni, atrakcyjnych warunków finansowych oraz dogodnego dojazdu dla Pracowników firmy.

Firma doradcza Litwiniuk Property prowadzi zarówno w imieniu Najemców proces wyboru nowych lokalizacji jak i w imieniu Wynajmujących/Inwestorów najem/komercjalizację jak i zarządzanie (usługi Property i Facility management) oraz proces sprzedaży obiektów biurowych klasy A, parków logistycznych, centrów handlowych na terenie całej Polski i za granicą." - powiedział Patryk Litwiniuk, Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

O inwestycji Storrady Park Offices:

STORRADY PARK OFFICES to kompleks trzech budynków o charakterze biurowym i handlowo-usługowym, położonych u podnóża Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego, nad Odrą. Wyróżnia go zabytkowy charakter głównego budynku-Elektrowni oraz będącej w estetycznym kontraście w stosunku do niego, całkowicie przeszklonej „Szpilki”. Storrady Park oferuje dwa rodzaje powierzchni biurowych – open space od strony Odry oraz kameralne studia biurowe od strony Parku Żeromskiego. Projekt kompleksu wykonała Pracownia Architektoniczna B-Studio. „Głęboko wierzę, że Storrady Park jest doskonałą alternatywą dla istniejących już biurowców klasy A w Szczecinie – położenie w najbardziej rozpoznawalnej części miasta, bardzo wygodny dojazd, pojemne hale parkingowe, doskonała architektura, liczne punkty gastronomiczne wokół kompleksu, indywidualne podejście do każdego Klienta – to wszystko elementy, które coraz silniej tę wiarę wzmacniają. Bardzo cieszy mnie fakt, iż kolejne firmy potwierdzają te zalety, lokalizując swoje biura w Storrady Park. Mam zaszczyt powitać dwie kolejne – Huuuge Games oraz BWG Ebit, które uzupełniają coraz liczniejszą stawkę Najemców SPO.”- Paweł Nowicki, leasing director w Storrady Park Offices.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl 

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w e-biurowce.pl

artykuł prasowy w rynek biur.pl

artykuł prasowy w biura.pl

artykuł prasowy w szczecinbiznes.pl

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem