Aktualności

sierpień 2018r. - Warszawa - biurowiec "Ząbki Office Point" - Litwiniuk Property Agentem Wiodącym.

Agentem wiodącym odpowiedzialnym za najem/komercjalizację biurowca pn. "Ząbki Office Point" zlokalizowanego ok. 25 minut od centrum Warszawy, została firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.   

Obecnie trwa komercjalizacja biurowca pn. „Ząbki Office Point”, Właścicielem obiektu jest Spółka WRI INVESTMENT Sp. z o.o. S.K.
WRI INVESTMENT zrealizował wiele projektów komercyjnych w tym m.in. kompleks biurowy klasy A w Warszawie pn. "Słomińskiego Art Office", galerię handlową pn. „Galeria Zegrzyńska”.

Kompleks Ząbki Office Point oferuje ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia zarówno na parterze jak i na wyższej kondygnacji. Jest to inwestycja handlowo-usługowo-biurowa o powierzchni około 700 m², zlokalizowana w Ząbkach przy ulicy Wojska Polskiego 1,  w odległości 150 m od przystanku kolejowego Ząbki, linii 21 prowadzącej z dworca Warszawa Wileńska do Zielonki.
                    Powierzchnie wykończone w wysokim standardzie m.in. w pomieszczeniach biurowo-usługowych na I piętrze – na podłogach wykładziny, wejście do budynku przystosowane dla osób niepełnosprawnych, podwieszany sufit, duże, uchylne okna, dostosowanie aranżacji do oczekiwań Najemcy, przyłącze teletechniczne /światłowód, okablowanie strukturalne, nowoczesne wykończenie powierzchni wspólnych, gabinety z widokiem panoramicznym, wydajny system ogrzewania.

O INWESTORZE:

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku komercyjnym oraz deweloperskim, WRI Investment zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań Użytkownikom nieruchomości zarówno komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Doskonale dobrany kreatywny i doświadczony zespół ekspertów oferuje najwyższą jakość świadczonych usług wraz indywidualnym podejściem do Klienta, co łączy się z pełną satysfakcją nawet najbardziej wymagających Najemców.
                     Inwestycje WRI Investment znajdują się na terenie całej Polski – charakteryzują je przemyślane rozwiązania architektoniczne, funkcjonalny design, niepowtarzalność oraz dbałość o każdy detal. Decydując się na współpracę z naszą firmą, macie Państwo gwarancję bezpiecznej, szybko przeprowadzonej transakcji i pełną satysfakcję.

"Największym rynkiem biurowym w Polsce pozostaje Warszawa – w ostatnim roku podaż nowoczesnej pow. biurowej klasy A w stolicy wyniosła ponad 5 mln m2. W centrum Warszawy stawki wynoszą od 16,0 – 22,0 Euro/m2, natomiast poza centrum czynsze kształtują się na zdecydowanie niższym poziomie i wynoszą obecnie od ok. 12,0 – 15,0 Euro/m2. Największe obecnie realizowane projekty biurowe w Warszawie to m.in.: kompleks „Varso” ( 144,5 tys. m2, Inwestor: HB Reavis) w którym „Varso Tower” będzie mierzył 310 metrów o pow. 70 tys.m2 ulokowanej na 53 piętrach, „The Warsaw HUB” (75 tys. m2, Inwestor: Ghelamco), „Mennica Legacy Tower” (65 tys. m2, Inwestor: Golub GetHouse oraz Mennica Polska S.A.).” - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w e-biurowce.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Oxygen

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel. +48 22 275 57 85 fax +48 22 275 56 00 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 tel. +48 91 488 76 74Oxygen 71-612 Szczecin ul. Malczewskiego 26
Poznań tel. +48 723 400 800 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem