Aktualności

sierpień 2019r.-"Chylonia Business Park" w Gdyni - komercjalizacja przez Litwiniuk Property.

Jedną z firm odpowiedzialnych za najem / komercjalizację inwestycji Chylonia Business Park jest firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Wolne powierzchnie pozostały do wynajęcia w inwestycji klasy A pn. „Chylonia Business Park” oferującą hale wysokiego składowania o łącznej pow. 4500m2 wraz z budynkiem biurowo-handlowym o łącznej pow. 2800m2 zlokalizowana w Gdyni przy ulicy Puckiej.

Inwestorem i właścicielem obiektu jest Spółka WRI INVESTMENT Sp. z o.o. S.K.   Spółka zrealizowała już wiele projektów komercyjnych w tym m.in. słynny obiekt biurowy klasy A w Warszawie pn. "Słomińskiego Art Office", Galerię Zegrzyńską w Legionowie.

"To wyjątkowa i jedyna inwestycja w Trójmieście, oferująca zarówno hale, biura jak i powierzchnie handlowe klasy A do wynajęcia w najwyższym obecnie dostępnym standardzie na rynku nieruchomości komercyjnych. Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2020r. Zapraszamy do wynajęcia powierzchni." - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych dzielnicy Chylonia – dworca kolejowego. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 6, dzięki czemu łatwo dotrzeć można do niego również własnym środkiem transportu. Dużym atutem obiektu jest bliska odległość oraz dogodne połącznie samochodowe z portem w Gdyni, dzięki estakadzie Kwiatkowskiego połączonej z drogą ekspresową S6 (tzw. Obwodnicą Trójmiasta), dostosowaną do samochodów ciężarowych o masie powyżej 3,5 ton, w tym również cystern. Dojazd samochodem z terminali do Chylonia Business Park zajmuje około 10 minut.

Hale wysokiego składowania oferują najwyższy dostępny obecnie standard w tym m.in. wysokość 10,5m, nośność posadzki 5 ton/m2, doki rozładunkowe oraz bramy z poziomu 0, oświetlenie LED, efektywne ogrzewanie gazowe – promienniki, ochrona 24h wraz z monitoringiem, energooszczędna i dźwiękochłonna fasada szklana.
                    W części frontowej zaprojektowano, czterokondygnacyjny budynek, którego parter przeznaczono na powierzchnię handlową, a trzy piętra na powierzchnię biurową. W centralnej części każdej kondygnacji ulokowano niewielkie hole z dwoma windami panoramicznymi dla wygodnej komunikacji biurowca.
                    Przyszłym najemcom pozostawiono możliwość aranżacji wnętrz biura do wynajęcia, czy hali dostosowanych do własnych potrzeb. Na każdej kondygnacji zaprojektowano zespół sanitariatów obsługujących dane piętro, dostępnych z ogólnego holu.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Projekt Inwestor.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Oxygen

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel. +48 22 275 57 85 fax +48 22 275 56 00 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 tel. +48 91 488 76 74Oxygen 71-612 Szczecin ul. Malczewskiego 26
Poznań tel. +48 723 400 800 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem