Aktualności

Sierpień 2022r. - Litwiniuk Property jako Agent Wiodący kontynuuje wynajem inwestycji "Sky Garden".

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. jako Agent Wiodący inwestycji pn. "Sky Garden" w Szczecinie o łącznej powierzchni 14.000 m2, kontynuuje najem/komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych w inwestycji. Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Projekt pn. „Sky Garden” osiemnastopiętrowy obiekt z powierzchnią komercyjną, handlowo – usługową na parterze, powierzchnią biurową klasy A na pierwszym piętrze i drugim piętrze o łącznej powierzchni ok. 2.400 m2 oraz 114 apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach, 110 miejscami parkingowymi w hali garażowej.

SKY GARDEN - podniebne ogrody, które wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sięgająca 72 metrów osiemnastopiętrowa inwestycja to 114 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od dwu do pięcio-pokojowych). Aż 92 apartamenty posiadają przestronne, pełne bujnej zieleni tarasy, o pow. do 70 metrów kwadratowych.

Budynek został zlokalizowany przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie, zapewniającym wytchnienie po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie SKY GARDEN znajduje się w samym centrum metropolii, dzięki czemu mieszkańcy mogą swobodnie korzystać ze wszystkich jej uroków.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2023r.

Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o. powiedział - „Z naszych analiz wynika, iż w 2022 roku popyt przerasta podaż powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie. Inwestycja „Sky Garden” jest doskonałą odpowiedzią na obecnie ogromne zapotrzebowanie na powierzchni biurowe klasy A w Szczecinie zarówno firm międzynarodowych, ogólnopolskich jak i lokalnych, które obecnie poszukują nowej lokalizacji biura w Szczecinie.

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem