Aktualności

Styczeń 2022r.- Litwiniuk Property doradza przy najmie hali klasy A w Panattoni Park Szczecin.

W procesie wyboru powierzchni magazynowej, Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Firma Jaro Robert Jarosz wynajęła  powierzchnię hali magazynowej wraz z powierzchnią biurową w parku logistycznym pn. „Panattoni Park Szczecin” oferujący powierzchnie magazynowe klasy A o łącznej pow. 51 586 m2 z możliwością dalszej rozbudowy.

"Korzenie firma założonej przez Roberta Jarosza sięgają poprzedniego stulecia, pod nazwą Jaro Robert Jarosz działa od 2005 roku.. Od początku swojej działalności zajmuje się eksportem żywności do odbiorców hurtowych i detalicznych na teren Anglii, Irlandii, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Szwecji, Danii, Norwegii i  Niemiec.  Firma  posiada nowoczesny  transport  świadcząc usługi Transportowe na terenie Unii Europejskiej.
Zajmujemy się również wysyłką towarów poza UE. Na terenie nowego obiektu powstanie agencja celna, która świadczyć będzie  usługi  związane z odprawą celną. Jesteśmy właścicielem nowoczesnej i innowacyjnej hurtowej Platformy Zakupowej, która posiada kilkadziesiąt tysięcy aktywnych produktów; od asortymentu produktów świeżych, takich jak  pieczywo, ciasta, nabiał, mięso, wędliny, garmażerka, artykułów spożywczych, kończąc na chemii  i kosmetykach"  – powiedział Artur Wojdyła Dyrektor Handlowy firmy Jaro.

" Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji powierzchni magazynowej, naszego Klienta dokonaliśmy pełnej analizy rynku powierzchni magazynowych klasy A w Szczecinie, przedstawiając najatrakcyjniejsze lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami Klienta. Ostatecznie Klient po półrocznych negocjacjach podjął decyzję o wyborze jednego największych i rozpoznawalnych parków logistycznych na lokalnym rynku pn. „Panattoni Park Szczecin” w Szczecinie, który należy do międzynarodowej Grupy Panattoni Europe  – spółka aktywnie inwestująca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Prognozujemy, iż w 2022 roku popyt na powierzchnie magazynowe klasy A będzie utrzymywał się nadal na tak wysokim poziomie i będzie miał tendencję wzrostową. Coraz większe jest zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe klasy A firm z branż takich jak m.in. e-commerce, branże spożywcze, farmaceutyczne, logistyczne” - powiedział Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property - Patryk Litwiniuk.

„Inwestycje Panattoni w Szczecinie gwarantują najkrótsze trasy transportowe do głównych miast Niemiec i północnej Polski. Szczecin dysponuje również bezpośrednimi połączeniami kolejowymi z największymi miastami Europy, a także pełnomorskim Portem Szczecin-Świnoujście, który wraz ze Świnoujściem tworzy jeden z największych w regionie uniwersalnych kompleksów portowych. Na rozwój szczecińskiego rynku magazynowego wpływ mają nie tylko nasze parki, ale też nasi klienci, jak Jaro Robert Jarosz” – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director, Panattoni.

Panattoni Park Szczecin to nowoczesne centrum dystrybucyjne o strategicznym położeniu - tuż przy węźle Szczecin Dąbie, zaledwie 1 km od autostrady A6 wiodącej do Berlina. Bliskość drogi S3, a także bezpośrednie sąsiedztwo Specjalnej Strefy Ekonomicznej i niedaleka odległość od stacji kolejowej, zapewnia doskonałą bazę logistyczną i produkcyjną dla najemców.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w "Gazeta Wyborcza"

artykuł prasowy w "wszczecinie.pl"

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem