Aktualności

Styczeń 2023r.-KWS Polska wynajmuje 500m2 w "Giant Office" w Poznaniu-Litwiniuk Property doradza w transakcji.

Spółka KWS Polska Sp. z o.o. wynajęła powierzchnię biurową ok. 500 m2 w nowym biurowcu w Poznaniu pn. „Giant Office”. Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. wprowadziła nowego Najemcę do biurowca i jest Agentem Wiodącym inwestycji „Giant Office”.

Bardzo się cieszymy, że firma KWS Polska Sp. z o.o. zaufała nam i dołączy do powiększającego się grona najemców biurowca Giant Office. Rozszerzające się grono najemców potwierdza fakt, że budynek Giant Office jest miejscem, które sprzyja biznesowi. Jesteśmy przekonani, że wraz ze zmianą miejsca firma będzie mogła jeszcze prężniej działać, rozwijać skrzydła na różnych biznesowych polach. – powiedział Piotr Chabzda specjalista ds. marketingu GIANT INVEST Sp. z o.o.

„ Biurowiec "Giant Office" klasy A+ oferuje jeden z najwyższych standardów powierzchni biurowych na lokalnym rynku w Poznaniu o czym świadczy m.in. certyfikat BREEAM na poziomie very good. Inwestycja oferuje m.in. szklane tarasy dostępne dla Najemców, interaktywny panel przy recepcji głównej, który pozwala gościom biurowca na połączenie wideo z wybranym Najemcą, 9 wind szybkobieżnych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, trzykomorowe szyby w elewacji zewnętrznej, które zapewniają doskonałą izolację. Obecnie wielu Najemców po wizytacji biurowca, wybierają właśnie „Giant Office” jako nową siedzibę swojej firmy„ - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild

artykuł prasowy w Murator Plus.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem