Szczecin Business PlazaSzczecin, Centrum, Południowa

(2016/0015)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia biurowa : 11100.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : Obiekt wynajęty
wyślijzapytanie
Nowy kompleks biurowy pn. Szczecin Business Plaza o łącznej pow. 11.100m2 zlokalizowany przy ul. Południowej w Szczecinie, zapewni powierzchnie biurowe i usługowe o najwyższym, dostępnym standardzie.

Czynsz najmu powierzchni biurowych oraz usługowych dostępny na zapytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą w celu wynajęcia wybranej powierzchni dla Państwa. Cena wynajęcia dostępna na zapytanie.


Wyłączny Przedstawiciel Inwestora: Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Inwestycja otrzyma międzynarodowy certyfikat LEED na poziomie GOLD , potwierdzający najwyższy standard inwestycji. Doskonała lokalizacja zapewnia możliwość łatwego i szybkiego dotarcia do kompleksu. Inwestycja usytuowana jest na trasie wiodącej do centrum miasta.

Szczecin Business Plaza będzie składał się z 4 budynków biurowych w tym trzy budynki o powierzchni całkowitej 1.460 m2 każdy oraz czwarty budynek o powierzchni całkowitej 6.720 m2. Zaprojektowano ponad 300 miejsc parkingowych. Oddanie I etapu inwestycji planowane jest na III kwartał 2017r.

Szczecin Business Plaza oferuje powierzchnie biurowe najwyższej klasy dla małych, średnich i dużych firm, zarówno w układzie klasycznym, jak i w otwartej przestrzeni.Wszystkie budynki zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom rynku.

Do wykończenia zastosowano najwyższej jakości materiały, surowce oraz sprzęt. Na parterze każdego budynku przewidziano lokale usługowo-handlowe z eleganckim holem oraz recepcją.

Inwestycja została zaprojektowana zgodnie z normami w zakresie budynków zielonych, takich jak oddziaływanie na środowisko, racjonalne zużycie wody i energii oraz emisji z budynku, celem ubiegania się o Złoty certyfikat LEED, który uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych.
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
Klasa A
Certyfikat LEED na poziomie GOLD
Oddanie I etapu inwestycji do użytku III kwartał 2017r.
24-godzinna kompleksowa obsługa recepcji
tak
Dostęp do budynku za pomocą kart magnetycznych
tak
Klimatyzacja
tak
Systemy sygnalizacji pożaru i sterowania gaszeniem pożaru
tak
Na parterze każdego budynku przewidziano lokale usługowo-handlowe
tak
Miejsca parkingowe ponad 300
Miejsce parkingowe dla taksówek
tak
Stojaki rowerowe i strefa dla motorów
tak
Stacja ładowania samochodów elektrycznych
tak
Windy w budynku 4
3 windy ogólnodostępne dwunastoosobowe oraz 1 winda usługowa tak