Aktualności

Targi Nieruchomości w Warszawie - Torwar - październik 2009r.

Tegoroczne Mazowieckie Targi Nieruchomości na Torwarze zgromadziły ogromną liczbę wystawców. Nasza Frima zaprezentowała bogatą ofertę nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce oraz na świecie.

Klienci szczególnie zainteresowani byli zakupem nieruchomości w Egipcie, USA oraz Hiszpanii. Wiele przeprowadzonych rozmów oraz udzielonych informacji naszym Klientów, zapowiada wiele udanych transakcji, a zarazem satysfakcji Klientów z dobrze zainwestowanych pieniędzy w nieruchomości za granicą oraz w Polsce przy udziale naszej Firmy.

Przeprowadzone rozmowy i spotkania z naszymi obecnymi i potencjalnymi Klientami potwierdziły, iż nasze dotychczasowe działania, standardy obsługi odpowiadają wymaganiom obecnego rynku i pozostają od wielu lat na bardzo wysokim poziomie w każdym segmencie prowadzonej przez nas działalności w zakresie obrotu nieruchomościami, doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego. Dziękujemy Państwu za liczne wyrazy uznania i okazanej sympatii. Zapraszamy do dalszej współpracy oraz do spotkań w siedzibie naszej Firmy.

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem