Szczecin - tereny inwestycyjne sprzedaż i wynajem

(ofert 22)
  • Lista
  • Mapa
(LIT-GS-9673)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Majowe

Powierzchnia: 5830 m2 Cena/m2: 260.72 PLN

Wyłączny Przedstawiciel Sprzedającego: LITWINIUK PROPERTY Atrakcyjny teren komercyjny o pow. 5830 m2, o wym 39 m x 150 m, położony w okolicy ul. Handlowej łączącej dwa duże osiedla oś Majowe i Bukowe na prawobrzeżu Szczecina...
0 EUR
358 043  EUR 415 629  USD 309 547  GBP
(LIT-GS-31150)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Dąbie

Powierzchnia: 10439 m2 Cena/m2: 360.00 PLN

Wyłączny Przedstawiciel Inwestora: LITWINIUK PROPERTY. Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 10 439 m2 położona Szczecin - Dąbie, przy ul. Goleniowskiej. Możliwość zakupu części terenu. Zgodnie z planem zagospodarowania...
885 223 EUR
885 223  EUR 1 027 601  USD 765 322  GBP
(LIT-GS-31570)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Dąbie

Powierzchnia: 14140 m2 Cena/m2: 390.00 PLN

Wyłączny Przedstawiciel Inwestora: LITWINIUK PROPERTY. Teren inwestycyjny o pow. ok. 1,4 ha (aktualna decyzja o pozwoleniu na budowę hali o łącznej pow. 8160 m.kw). Regularny kształt prostokąta o wym. ok. 150m / 95m, dłuższym...
1 298 989 EUR
1 298 989  EUR 1 507 916  USD 1 123 044  GBP
(LIT-GS-31800)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Dąbie

Powierzchnia: 15000 m2 Cena/m2: 150.00 PLN

Wyłączny przedstawiciel Sprzedającego Litwiniuk Property. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 15000 m2 (1,5 ha) wraz z udziałem w 1/4 części w działce o powierzchni 945 m2  (0,0945 ha) przeznaczonej...
529 997 EUR
529 997  EUR 615 241  USD 458 211  GBP
(LIT-GW-33159)

Działka na wynajem,
Szczecin, Wielgowo

Powierzchnia: 3347 m2 Cena/m2: 19.96 PLN

Wyłączny Przedtsawiciel Wynajmującego: Litwiniuk Property Sp. z o.o. Przedmiotowa nieruchomość stanowią działki o łącznej powierzchni 3.347,00m2 w Szczecinie-Wielgowo. Zgodnie z MPZP przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa...
15 735 EUR/m-c
15 735  EUR 18 265  USD 13 603  GBP
(LIT-GW-33188)

Działka na wynajem,
Szczecin, Gumieńce

Powierzchnia: 48415 m2 Cena/m2: 1.03 PLN

Wyłączny Przedstawiciel Wynajmującego: Litwiniuk Property Sp. z o.o. Bardzo atrakcyjna działka komercyjna o powierzchni 4,8415 ha, od strony północnej graniczy z linią kolejową, od strony południowej z drogą gminną (ul...
11 777 EUR/m-c
11 777  EUR 13 672  USD 10 182  GBP
(LIT-GS-33268)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Stołczyn

Powierzchnia: 50000 m2 Cena/m2: 330.00 PLN

Teren inwestycyjny w Szczecinie w dzielnicy Stołczyn. Możliwość zakupu części terenu. - powierzchnia terenu 5 ha, - powierzchnia PUM z koncepcji 30.000 m2, - cena za działkę 16,5 mln zł, 330 zł/1 m2, 550 zł za 1 m2...
3 886 651 EUR
3 886 651  EUR 4 511 771  USD 3 360 215  GBP
(LIT-GS-8689)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Dąbie

Powierzchnia: 2638 m2 Cena/m2: 90.00 PLN

Działka pod budownictwo jedno i dwurodzinne o pow. 2638 m2, znajdująca się na terenie suchym. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu lasu. W okolicy domy w zabudowie jedno i dwurodzinnej. Kształt zbliżony do kwadratu. Oferta godna
55 925 EUR
55 925  EUR 64 920  USD 48 350  GBP
(LIT-GS-9012)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Pomorzany

Powierzchnia: 15635 m2 Cena/m2: 230.00 PLN

Działka na Pomorzanach ok. 300 m od jednego z głównych ciągów komunikacyjnych Szczecina o powierzchni 15635 m2. Idealnie nadająca się pod zabudowę mieszkaniową jedno- lub wielorodzinną. Działka składająca się z dwóch...
847 066 EUR
847 066  EUR 983 306  USD 732 333  GBP
(LIT-GS-9553)

Działka na sprzedaż,
Szczecin, Gumieńce

Powierzchnia: 9020 m2 Cena/m2: 388.03 PLN

OFERTA DLA DEWELOPERA. Doskonała lokalizacja w rejonie nowych osiedli mieszkaniowych. Wszystkie media na działce. W aktualnym miejscowym planie zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną...
824 441 EUR
824 441  EUR 957 042  USD 712 772  GBP