Waimea Logistic Park Port Morski SzczecinSzczecin, Śródmieście, Hryniewieckiego

(2016/0020)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia parku : 48000.00m2
Minimalny moduł : 1000.00 m2
wyślijzapytanie
Waimea Logistic Park Port Morski Szczecin to centrum logistyczne o łącznej planowanej powierzchni zabudowy ok. 48 000 mkw. W jego skład wejdą obiekty zaprojektowane zgodnie z wymaganiami nowoczesnej gospodarki magazynowej i logistycznej.

Kompleks będzie składał się z trzech hal przeznaczonych do szeroko pojętej aktywności gospodarczej, a ze względu na położenie związanej z obsługą portów morskich, składów, firm logistycznych i transportowych. Park będzie oferował powierzchnie z możliwością adaptacji na potrzeby magazynowania, lekkiej produkcji oraz powierzchnie biurowo-socjalne.

Waimea Logistic Park Port Morski Szczecin to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb poszczególnych najemców. Lokalizacja na zurbanizowanym terenie, w centrum stolicy Pomorza Zachodniego zapewnia dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej, odpowiedniej zarówno dla potrzeb zakładów produkcyjno- przetwórczych, jak i centrów logistycznych. Otoczenie Parku stanowi Port Szczecin, który oferuje przeładunki drobnicowe, kontenerowe, obsługę ładunków roll-on roll-off oraz ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych. Uzupełnieniem oferty jest Wolny Obszar Celny, w którym można składować i przetwarzać towary spoza Unii Europejskiej bez ponoszenia cła i opłat importowych. Port Szczecin wraz z Portem w Świnoujściu zapewnia dostępność uniwersalnej gamy usług przeładunkowych i możliwości organizacji składowania i transportu.

Roczne obroty Zespołu Portów wyniosły w 2015 roku ponad 23 mln ton. (Źródło: strona internetowa Port Szczecin-Świnoujście)
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
- Nowoczesne magazyny klasy A - Wysokość składowania