Aktualności

X Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji w hotelu Radisson SAS - październik 2007r.

Tegoroczne X Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji zgromadziły rekordową liczbę - ponad 80 wystawców. Jako Przedstawiciel WGN Nieruchomości - Międzynarodowego Koncernu Obrotu Nieruchomościami zaprezentowaliśmy bogatą ofertę nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Przeprowadzone rozmowy i spotkania z naszymi obecnymi i potencjalnymi Klientami potwierdziły, iż nasze dotychczasowe działania, standardy obsługi odpowiadają wymaganiom obecnego rynku i pozostają od wielu lat na bardzo wysokim poziomie w każdym segmencie prowadzonej przez nas działalności w zakresie obrotu nieruchomościami, doradztwa finansowego oraz inwestycyjnego.

Dziękujemy Państwu za liczne wyrazy uznania i okazanej sympatii. Zapraszamy do dalszej współpracy oraz do spotkań w siedzibie naszej firmy.

Jesteśmy kreatorem rynku nieruchomości.Mieliśmy zaszczyt otrzymać nagrodę za wieloletni wkład w kształtowanie rynku nieruchomości. Nagrodę naszej Firmie przyznali m.in. Prezydent Szczecina - Piotr Krzystek, Prezes Instytutu Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych - Przemysław Wojnarowski, Gazeta Wyborcza, w obecności Sekretarza Stanu w Ministerstwie Budownictwa - Piotr Styczeń.

 

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem