Ząbki Office PointWarszawa, Al. Wojska Polskiego

(2018/0539)
  • dodaj do notatnika
  • drukuj ofertę
Całkowita powierzchnia biurowa : 700.00m2
Powierzchnia do wynajęcia : 540.00 m2
wyślijzapytanie
Agent wiodący Inwestycji: firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Czynsz najmu powierzchni biurowych oraz usługowych dostępny na zapytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą w celu wynajęcia wybranej powierzchni dla Państwa. Cena wynajęcia dostępna na zapytanie.


Kompleks Ząbki Office Point to budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni około 700 m², zlokalizowany w Ząbkach przy ulicy Wojska Polskiego 1. Budynek znajduje się w odległości 150 m od przystanku kolejowego Ząbki, linii 21 prowadzącej z dworca Warszawa Wileńska do Zielonki.

Ząbki to jedno z lepiej rozwijających się miast Mazowsza, gdzie mieszka blisko 32 tys. osób. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629 kierunek Warszawa – Ząbki – Marki oraz krzyżują się drogi wojewódzkie tj. 631 kierunek Warszawa – Ząbki – Nowy Dwór Mazowiecki oraz 634 kierunek Warszawa – Ząbki – Tłuszcz. Dodatkowo wybudowano tu 11 km ścieżek rowerowych.
Przez miasto prowadzą linie autobusowe ZTM Warszawa 145, 199, 345, N62, N66. Linie Ząbki-1, Ząbki-2 i Ząbki-3 to linie darmowe dla zameldowanych lub płacących podatek osobisty od dochodów w Ząbkach. Linie Ząbki 1 i Ząbki-3 kursują na trasie Ząbki – C.H. M1 Marki, a Ząbki 2: C.H. M1 Marki – stacja kolejowa PKP Rembertów.
Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od drogi ekspresowej S8, dzięki czemu łatwo można dotrzeć do niego indywidualnym środkiem transportu.
Lokalizacja
Informacja o budynku
Galeria zdjęć
wejście do budynku przystosowane dla osób niepełnosprawnych
tak
podwieszany sufit
tak
okna duże, uchylne
dostosowanie aranżacji do oczekiwań Najemcy
tak
przyłącze teletechniczne /światłowód
tak
aneks kuchenny
tak
okablowanie strukturalne
tak
nowoczesne wykończenie powierzchni wspólnych
tak
w pomieszczeniach biurowo-usługowych na I piętrze - podłoga podniesiona oraz wykładziny
tak
gabinety z widokiem panoramicznym tak