Aktualności

czerwiec 2017r. - "Galeria Zegrzyńska" - Warszawa - Litwiniuk Property Agentem Wiodącym.

Agentem Wiodącym odpowiedzialnym za najem/komercjalizację Centrum Handlowego pn."Galeria Zegrzyńska", zlokalizowanego ok. 25 minut od centrum Warszawy, została firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Obecnie trwa komercjalizacja Centrum Handlowego pn. "Galeria Zegrzyńska" w Legionowie. Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Spółka WRI INVESTMENT Sp. z o.o. S.K.

WRI INVESTMENT zrealizował wiele projektów komercyjnych w tym m.in. kompleks biurowy klasy A w Warszawie pn. "Słomińskiego Art Office".

"Galeria Zegrzyńska przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie zostanie oddana do użytku już w I kwartale 2018r. Powierzchnia na I piętrze wynajęta została przez ogólnopolską sieć fitness klubów Zdrofit. Obecnie do wynajęcia w Galerii Zegrzyńskiej, dostępna jest jeszcze powierzchnia na parterze, o łącznej powierzchni ok. 1.200 m2. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi Najemcami z takich branż jak m.in. usługi finansowe, banki, branża spożywcza. Inwestycja oferuje powierzchnie w standardzie klasy A, czyli obecnie o najwyższym, dostępnym standardzie powierzchni na rynku Galerii Handlowych.

Jesteśmy przekonani, iż inwestycja ze względu na doskonałą lokalizację w centrum miasta oraz standard wykończenia, zostanie w pełni skomercjalizowana do końca 2017 roku." - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Dla Handlu.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem