Aktualności

Kwiecień 2018r.- Otwarcie "Galerii Zegrzyńskiej" - Warszawa - Litwiniuk Property Agentem Wiodącym.

Agentem wiodącym odpowiedzialnym za najem/komercjalizację Galerii Zegrzyńskiej w Legionowie, jest firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Centrum Handlowe pn. „Galeria Zegrzyńska” zostało otwarte. Pierwsi klienci mogli skorzystać z oferowanych tam usług już w maju 2018r. "Galeria Zegrzyńska" zlokalizowana jest Legionowie ok. 25 minut drogi od centrum Warszawy. Inwestorem i właścicielem obiektu jest Spółka WRI INVESTMENT Sp. z o.o. S.K.

W/w przedsiębiorstwo zrealizowało już wiele projektów komercyjnych w tym m.in. słynny obiekt biurowy klasy A w Warszawie pn. "Słomińskiego Art Office".

Większość powierzchni w Galerii jest już wynajęta. Między innymi, na parterze część powierzchni objęły delikatesy mięsne „JBB”. Na I piętrze znajduje się ogólnopolska sieć fitness klubów „Zdrofit”, która zajmuje ponad 1.200 m2 powierzchni.  Zdrofit to prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness, istniejąca na rynku od 13 lat. Sieć propaguje autorskie podejście do aktywności fizycznej, które określa „zdrofitowaniem”. To filozofia, którą Zdrofit dzieli się w klubach i poza nimi. To zaproszenie dla każdego, kto chce aktywnie spędzać czas. Bez porównywania się i wygórowanych oczekiwań – za to z uśmiechem i w gronie znajomych.

"W Galerii Zegrzyńskiej do wynajęcia zostały ostatnie wolne powierzchnie na parterze. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi Najemcami z takich branż jak: usługi health and beauty, usługi finansowe, branża spożywcza czy kawiarnie. Inwestycja oferuje powierzchnie w standardzie klasy A, czyli obecnie o najwyższym, dostępnym standardzie powierzchni na rynku Galerii Handlowych. Jesteśmy przekonani, iż Galeria Zegrzyńska ze względu na doskonałą lokalizację oraz standard wykończenia, zostanie w pełni skomercjalizowana w bardzo krótkim czasie"- powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

„Obecność jednego z naszych klubów w Galerii Zegrzyńskiej, pozwala nam na przyjęcie jeszcze większej liczby mieszkańców Legionowa w progi Zdrofitu. Lokalizacja w pobliżu stacji kolejowej, umożliwia dotarcie zagorzałym fanom naszych klubów, którzy zamieszkują okoliczne miejscowości. Zdrofit w Galerii Zegrzyńskiej, to klub urządzony według naszych najnowszych standardów, z podziałem na strefę kardio, wolnych ciężarów, komfortowo wyposażoną salę fitness i specjalną strefę do cross trainingu oraz sauny. Taka oferta usług, zapewnia klubowiczom kompleksowe podejście do treningu.” – powiedziała Joanna Skrzyńska, Manager Operacyjny sieci fitness klubów Zdrofit.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w TheCity.com.pl

artykuł prasowy w Urbanity.pl

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Oxygen

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel. +48 22 275 57 85 fax +48 22 275 56 00 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 tel. +48 91 488 76 74Oxygen 71-612 Szczecin ul. Malczewskiego 26
Poznań tel. +48 723 400 800 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem