Aktualności

lipiec 2016r. - sieć aptek Najemcą w inwestycji biurowo - usługowej pn."Logo" w Świnoujściu.

W transakcji pośredniczyła firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację inwestycji pn. Logo, przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu.

Sieć aptek podpisała umowę najmu na całą dostępną powierzchnię na parterze tj. 250 m2, w inwestycji pn. Logo przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu.

"Dziękuje architektom z pracowni ABC i kierownictwu budowy WW Building, bo to dzięki nim, ich zaangażowaniu powstał obiekt, który wzbudza emocje. Dedykuje ten obiekt mieszkańcom, których cieszy widok tej ”Czarnej Perły”- jak nazwał to jeden z internautów." - mówi Bogdan Tyluś - Prezes Zarządu LOGO Sp. z o.o. która jest Inwestorem inwestycji pn. Logo.

"Inwestycja firmy Logo pod koniec lipca br. została wykończona i oddana do użytku. Budynek posiada efektowną szklaną elewacje, która nadaje całości nowoczesny styl. Jest to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych Najemców. Dostępne są jeszcze powierzchnie do wynajęcia na wyższych kondygnacjach, idealne są na cele biurowe, usługowe, handlowe, w tym siedziby firm medycznych, ubezpieczeniowych czy finansowych" - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest odpowiedzialna na najem inwestycji.

"LOGO" to obiekt biurowo - usługowy o wyjątkowo atrakcyjnej architekturze - w pełni oszklona elewacja. Witryny od ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym. Obiekt został oddany do użytku pod koniec lipca 2016r. Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej pow. ok. 1000m2.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Property News.pl 

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w The City.pl

artykuł prasowy w renews.pl

artykuł prasowy w Urbanity.pl

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem