Aktualności

Listopad 2022r.-"Forbes Rumunia" o doradztwie Litwiniuk Property przy najmie hali w Rumunii.

W magazynie "Forbes Rumunia" ukazała się informacja, iż firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. doradzała w procesie najmu powierzchni hali klasy A w Rumunii, Najemcy - Kuchinox Polska.

Poniżej link do artykułu:

artykuł w FORBES RUMUNIA

Spółka Kuchinox Polska wynajęła w Rumunii ok. 4.000 m2 powierzchni hali produkcyjnej klasy A wraz z powierzchnią biurową w parku logistycznym pn. „CTPark Timisoara Ghiroda” który oferuje elastyczną przestrzeń hal klasy A z przeznaczeniem na dystrybucję lub produkcję o łącznej powierzchni ok. 100.000 m2.

Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property powiedział"Firma doradcza Litwiniuk Property doradza nie tylko na rynku ogólnopolskim przy najmie powierzchni biurowych klasy A, hal produkcyjnych i magazynowych klasy A oraz powierzchni handlowych, ale również na rynku międzynarodowym w tym na terenie całej Europy. Podczas procesu wyboru nowej lokalizacji powierzchni hali naszego Klienta tj. Spółki Kuchinox Polska, dokonaliśmy analizy rynku powierzchni hal klasy A w Rumunii, przedstawiając lokalizacje powierzchni do wynajęcia zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami Klienta. Po wyborze przez Klienta inwestycji „CTPark Timisoara Ghiroda” w imieniu Klienta negocjowaliśmy warunki finansowe najmu oraz doradzaliśmy przy zmianach zapisów umowy najmu."

Siedziba w Warszawie Warsaw Equator Ochota, Equator II

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Warsaw Equator Ochota Equator II 00-807 Warszawa Aleje Jerozolimskie 96
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem