Aktualności

luty 2017r. - Centrum handlowe "TOP SHOPPING" - komercjalizacja na wyłączność przez Litwiniuk Property.

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. jest wyłączną firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację Centrum Handlowego pn. "TOP SHOPPING".

Rozpoczęła się rekomercjalizacja Centrum Handlowego pn. TOP SHOPPING w Szczecinie. Inwestorem i Właścicielem obiektu jest Spółka Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.

"Rozpoczęliśmy rozmowy z nowymi Najemcami, zainteresowanymi najmem ostatnich wolnych powierzchni w TOP SHOPPING. Są to firmy lokalne szczecińskie, ogólnopolskie i międzynarodowe w tym z branży meblowej i wykończenia wnętrz które dotychczas przeważały w obiekcie, ale również jest bardzo duże zainteresowanie najmem firm z zupełnie nowych branż, których dotychczas w Galerii jeszcze nie było, takich jak sklepy spożywcze, fitness kluby, firmy medyczne i usługowe.

Galeria TOP SHOPPING o powierzchni handlowej 14.000m2 została wybudowana w wysokim standardzie, posiada duże możliwości aranżacji powierzchni dla Najemców z wejściem do lokalu bezpośrednio z zewnątrz jak i od wewnątrz obiektu, dużym odkrytym parkingiem o pow. ok. 10.000m2, częściowo idealnym na różnego typu eventy, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę dla firm zarówno handlowych jak i usługowych." - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o.

"Marka TOP SHOPPING, według przeprowadzonego badania wśród mieszkańców Szczecina i okolic jest w pełni rozpoznawalna. Co miesięczne akcje marketingowe prowadzone przez rodzimą firmę wpływają pozytywnie na znajomość marki, a częste promocja oraz konkursy prowadzone w Social Mediach uatrakcyjniają sprzedaż w obiekcie, również nowa strona internetowa pozwala na pozyskiwanie informacji o Najemcach i ich produktach.

Obiekt może się pochwalić profesjonalną obsługą techniczną i administracyjną ,ochroną oraz innymi stałymi serwisami dbającymi o obiekt.

Galeria Meblowa TOP SHOPPING jest jedyną Galerią w Szczecinie i okolicach, gdzie każdy Najemca znajduje swojego Klienta i każdy Klient znajduje ciekawy produkt dla siebie." - powiedziała Magdalena Serkowska – Menedżer obiektu z firmy Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A., który jest Inwestorem i Właścicielem Centrum Handlowego TOP SHOPPING.

wybrane artykuły prasowe:

artykuł prasowy w Eurobuild Central & Eastern Europe

artykuł prasowy w Property News.pl

artykuł prasowy w Dla Handlu.pl

artykuł prasowy w The City.com.pl

artykuł prasowy w Biura.pl

artykuł prasowy w gazecie Kurier Szczeciński

Siedziba w Warszawie Central Point

Siedziba w Szczecinie Lastadia Office

Siedziba w Poznaniu Andersia Business Centre

Warszawa tel.+48 723 400 800 Central Point 00-110 Warszawa ul. Marszałkowska 107
Szczecin tel. +48 91 488 77 88 Lastadia Office 70-653 Szczecin ul. Zbożowa 4A 
Poznań tel. +48 691 021 288 Andersia Business Centre 61-894 Poznań Plac Andersa 7

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem