Nasze usługi

Wynajem magazynów

Optymalna lokalizacja dla Państwa biznesu oraz dopasowanie parametrów technicznych do indywidualnych wymagań, może znacząco wpłynąć na zmniejszenie kosztów procesu logistycznego i zwiększenie jego efektywności.

Nasi eksperci z Działu Powierzchni Magazynowych oferują wsparcie we wszystkich etapach procesu, począwszy od znalezienie lokalizacji do zaprojektowania i przekazania obiektu. Dzięki współpracy z wiodącymi deweloperami oraz szerokiej wiedzy, zarówno o rynku powierzchni magazynowych, jak i dostępnych terenach inwestycyjnych na terenie całego kraju, doradzamy najlepsze rozwiązania i pozwalamy Państwu skupić się na swojej głównej działalności biznesowej.

Działania podejmiemy w kilku etapach:

Wstępna analiza podaży
W oparciu o zebrane od Państwa dane, nasi pracownicy opracują listę lokalizacji wstępnie spełniających założone oczekiwania lokalizacyjne, cenowe, czasowe itp. Opracowanie to pozwoli błyskawicznie zorientować się w ilości dostępnych opcji oraz przewidywanym przez nas poziome cenowym, na jakim będzie możliwe sfinalizowanie umowy najmu.

Zapytanie ofertowe
Szczegółowe zapytanie ofertowe jest niezwykle istotnym czynnikiem przyspieszającym i ułatwiającym analizę ofert wynajmu. Pracownicy Litwiniuk Property przygotują dla Państwa indywidualnie opracowane zapytanie ofertowe, opisujące szczegółowo Państwa wymagania (techniczne, lokalizacyjne, czasowe itp.). Przedstawimy indywidualną ofertę.

Analiza zebranych ofert
Po zebraniu ofert wynajmu powierzchni magazynowych, dokonamy analizy ich atrakcyjności i przydatności pod względem zdefiniowanych uprzednio celów. Niezwykle istotnym czynnikiem jest tutaj sprowadzenie zebranych ofert do "wspólnego mianownika", tak aby ich porównanie było możliwie najłatwiejsze. W Państwa imieniu przeanalizujemy szczegółowo między innymi:

  • Specyfikacje techniczne oferowanych powierzchni magazynowych,
  • Przepływy finansowe w ramach oferowanych warunków najmu,
  • Możliwe negocjacje stawek czynszu oferowane przez Wynajmujących (np. okres bezczynszowy, dodatkowe adaptacje obiektu),
  • Dostępność siły roboczej o odpowiednich kwalifikacjach,
  • Analiza lokalizacji konkurencji.

Negocjacja warunków najmu.
Specjaliści z Litwiniuk Property będą w Państwa imieniu lub przy Państwa udziale prowadzić negocjacje z właścicielami powierzchni magazynowych, mające na celu zweryfikowanie informacji zawartych w ofertach wynajmu, oraz osiągnięcie jak najlepszych warunków komercyjnych umowy.

Umowa Najmu
Litwiniuk Property może rekomendować Państwu renomowaną kancelarię prawną, lub współpracując z Państwa prawnikami dopilnować, aby negocjacje tekstu umowy przebiegały sprawnie i zgodnie z postanowieniami zawartymi w Liście Intencyjnym lub właściwej Umowie Najmu.

powierzchniemagazynowe


Wybrane transakcje najmu powierzchni magazynowych i produkcyjnych:

Ceri International nowym Najemcą w Panattoni Park Łódź East.

Za pośrednictwem firmy doradczej Litwiniuk Property firma zajmująca się outsourcingiem CERI International Sp. z o.o. wynajęła 3.050 mkw w "Panattoni Park Łódź East" w Łodzi.
więcej

Swedwood (Grupa IKEA) nowym najemcą na pow. 7.200m2 w Prologis Park Szczecin.

Firma Swedwood należąca do IKEA podpisała umowę najmu powierzchni 7,200m2 w Prologis Park Szczecin. W transakcji pośredniczyła firma Litwiniuk Property.
więcej

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem